Akcja „odLOTTOwa jazda” dla Fundacji Hospicyjnej

Prosimy wsiądźcie na rowery! Akcja „odLOTTOwa jazda” Fundacji Hospicyjnej trwa do 15 września, walczymy o dofinansowanie bezpłatnych warsztatów dla kilkuset opiekunów rodzinnych, w ramach akcji Fundacji Lotto „odLOTTOwa jazda”. Liczy się naprawdę każdy kilometr przejechany na rowerze w Polsce, policzony w aplikacji Endomondo, w ramach naszej drużyny. Wystarczy dołączyć do drużyny Fundacji Hospicyjnej poprzez link https://www.endomondo.com/teams/37468807.

Prosimy wsiądźcie na rowery:) Nasza akcja trwa do 15 września, walczymy o dofinansowanie bezpłatnych warsztatów dla kilkuset opiekunów rodzinnych, w ramach akcji Fundacji Lotto „odLOTTOwa jazda”. Liczy się naprawdę każdy kilometr przejechany na rowerze w Polsce, policzony w aplikacji Endomondo, w ramach drużyny naszej Fundacji. Aby włączyć się wystarczy dołączyć do drużyny Fundacji Hospicyjnej poprzez link https://www.endomondo.com/teams/37468807 i podczas rowerowych przejażdżek włączać aplikację, która będzie liczyć przejechane kilometry.

Aktualnie nasza rowerowa drużyna jest na 6 miejscu! Jeżeli uda się utrzymać tą pozycję Fundacja otrzyma dofinansowanie 30 tysięcy złotych. Sytuacja się zmienia dynamicznie, walka o wskoczenie na 6 pozycję jest zawzięta:) Naszym wielkim marzeniem jest zająć 4 miejsce i uzyskać 50 tysięcy zł dofinansowania.

Fundacja Hospicyjna prowadzi największe na Pomorzu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC. Od 15 lat prowadzi ogólnopolskie kampanie społeczne „Hospicjum to też Życie”, których celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat różnych aspektów opieki nad osobami u kresu życia, przeżywanie żałoby, w tym również przez dzieci, promocja wolontariatu, a od kilku lat również wsparcie opiekunów rodzinnych, czyli członków rodzin, opiekujących się samodzielnie swoimi chorymi i niesamodzielnymi bliskimi w domach.

Więcej informacji na stronie www.fundacjahospicyjna.pl

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
YOUTUBE
Czcionka
Kontrast