Rampowiczka Joanna o sobie

Joanna pisze wiersze, ale w dzisiejszym wpisie chciała Wam przybliżyć swoją osobę. Przedstawiamy – Rampowiczka Joanna 🙂

Urodziłam się 13.01.1975 r. w Gostyninie. Z moim schorzeniem borykam się od urodzenia: prawostronny paraliż, niedowład kończyn oraz prawej ręki. Jestem 7- miesięcznym wcześniakiem.

Dziecięce porażenie mózgowe, poruszam się tylko na wózku. Nieustannie walczę z wszelkimi dolegliwościami zdrowotnymi takimi jak: bóle kręgosłupa, skurcze w nogach, napięcia mięśniowe, które często pojawiają się samoistnie. Nie pracuję.

Potrzeb jest bardzo wiele a środków brak. Mam 1 grupę inwalidzką, stopień znaczny. Otrzymuję tylko rentę rodzinną po zmarłej mamie. Dobry człowieku Ty możesz chodzić, ja niestety nie i już na pewno nie będę – lecz dzięki Twojej pomocy może być dużo lepiej. Ważne by nie było tylko gorzej. Za okazanie pomocy bardzo gorąco dziękuję, całym sercem, gdyż tego potrzebuję. Łączę swoją wdzięczność, pozdrawiam.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich darczyńców – Joanna

Rampowiczka Joanna marzy, aby wydać tomik ze swoimi dziełami. Część z nich będzie publikować na naszym portalu. Obserwujcie koniecznie jej twórczość 🙂

Jeżeli ciekawi Was twórczości naszych czytelników, zapraszamy na naszego BLOGA – Mój Blog – moja historia, moje przemyślenia

 

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

2 odpowiedzi do artykułu “Rampowiczka Joanna o sobie

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
YOUTUBE
Czcionka
Kontrast