15. jubileuszowy konkurs „Człowiek bez barier 2017” – trwa głosowanie publiczności

Dwudziestka półfinalistów konkursu „Człowiek bez barier” wybrana! Od głosów internautów zależy teraz, kto z nich zdobędzie Nagrodę Publiczności. Na swoich faworytów można głosować do 5 listopada br. na portalu niepelnosprawni.pl.

 

Konkurs „Człowiek bez barier” jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji już po raz 15. Jego celem jest promocja osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa są dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.

 

Nagroda Publiczności jest wręczana od 2011 roku. Otrzymuje ją kandydat, który otrzyma najwięcej głosów w internetowej ankiecie na portalu niepelnosprawni.pl. Głosować można na jednego z 20. półfinalistów wybranych przez Kapitułę Konkursu. Należy w tym celu podać swój e-mail i kliknąć link w wysłanej na ten adres wiadomości.

 

W roku 2016 w plebiscycie internautów zwyciężył Bawer Aondo-Akaa, krakowski działacz społeczny i doktor teologii z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Zdobył aż 8975 głosów czytelników portalu.

 

Laureata głosowania publiczności,  a także zdobywcę nagrody głównej – tytułu „Człowieka bez barier 2017”, poznamy 4 grudnia 2017 roku o godzinie 15.00 podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Pełna lista 20 półfinalistów:

Judyta Bork

Paweł Borowiecki

Mateusz Borowski

Bogumiła Czerniawska

Paweł Giełazis

Rafał Jankowski

Andrzej Łukasik

Patrycja Malinowska

Jolanta Markiewicz

Rafał Mikołajczyk

Paweł Parus

Jadwiga Rogacka

Joanna Rogozińska

Bartłomiej Skrzyński

Przemysław Sobieszczuk

Vlodi Tafel

Małgorzata Tokarska

Adam Wala

Rafał Wilk

Elżbieta Wojdyła

 

Partnerami głównymi konkursu są Fundacja PZU i Fundacja Orange.

Partnerem konkursu jest Fundacja PKO Bank Polski, Poczta Polska, Coloplast, Popharma, Votum SA, Kręgliccy Restauracje i Catering.

Patronat medialny: TVP 2, Program 1 Polskie Radio i portal Niepelnosprawni.pl

Konkurs współfinansowany jest ze środków PFRON

 

Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial