2000 przeszczep nerki! Rampowiczka Magda po operacji

2000 przeszczep nerki!. Rampowiczka Magda przeszła operację przeszczepu nerki w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

Operacja przeszczepu nerki

Był to 2000 przeszczep nerki dokonany od 1980 roku w UCK! Magda po przeszczepie czuje się dobrze jest pod stałą opieką wybitnych lekarzy oraz narzeczonego Kuby:). Wiadomość o przeszczepie została opublikowana na stronie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku:

http://uck.pl/news/2000-nerka.html?fbclid=IwAR2TOk1eA3fRkQIkKEWm4YuYskD_zVxAHI7p2VdsvQ2AeAFOLZzv_ieG8GY

Życie przed przeszczepem

Magda dołączyła do grona Rampowiczów w listopadzie 2018 roku. Związała się z portalem Rampa realizując ze znajomymi Krystianem, Dorotką oraz narzeczonym Kubą filmiki motywacyjne. Szczerze opowiadała o własnych doświadczeniach związanych niepełnosprawnością, chorobą oraz codziennym pokonywaniem barier.

Pierwszy filmik Rampowiczki Magdy

Magda o swojej chorobie dowiedziała się nagle realizując standardowe badania, diagnoza była tak poważna, że konieczne było natychmiastowe wdrożenie dializ. Dializy odbywały się systematycznie do dnia przeszczepu. Jej nagłe pogorszenie sytuacji zdrowotnej oraz konieczność dializ całkowicie zmieniły życie. Magda czekając na przeszczep, nie rozczulała się nad sobą, wręcz przeciwnie miała swoje plany i marzenia. Przypominamy pierwszy filmik Magdy, który nagrała dołączając do grona Rampowiczów. Mówi w nim o chorobie, planach na przyszłość oraz miłości.

video
play-sharp-fill

Zmiany w życiu Magdy

Końcówka roku przyniosła kolejne zmiany w życiu Magdy. Przeprowadziła się do Warszawy, realizowała zawodowo w nowej pracy oraz stale współpracowała z portalem Rampa wspierając i motywując osoby z niepełnosprawnością do podejmowania aktywności życiowej.

Wspólne filmiki motywacyjne nagrywane z Rampowiczami pokazywały codzienność osób z niepełnosprawnością. Podejmowane tematy wynikały z własnych doświadczeń oraz obserwacji świata – „Hejt wobec osób z niepełnosprawnością”, „Czy warto naprawić relacje przed świętami” oraz „Czy osoby niepełnosprawne imprezują”.

video
play-sharp-fill
video
play-sharp-fill

Dzień przeszczepu

Dzień, w którym odbyła się operacja był szczególny. Właśnie odbywała się impreza „NIC O NAS BEZ NAS” podczas której wypowiadali się Rampowicze, znajomi Magdy. Wiadomość o zbliżającym się przeszczepie dotarła do nas podczas wydarzenia! Świadomość, że Magda za chwilę przejdzie operację przeszczepu nerki wzruszyła nas wszystkich i doprowadziła do łez. Madziu wracaj do nas, czekamy na Ciebie i Twoje dalsze realizacje:).

Wywiad z Madzią zrealizowany po przeszczepie nerki:

https://rampa.net.pl/moj-przeszczep-nerki-ktos-jedna-decyzja-uratowal-mi-zycie/

Wszystkiego najlepszego życzy cała redakcja portalu Rampa.net.pl oraz wszyscy Rampowicze.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial