Casting do pokazu mody dla osób z niepełnosprawnościami

W Krakowie w klimatycznym Browarze Lubicz w Sali „DOJRZEWALNIA” odbędzie się charytatywny POKAZ MODY organizowany przez Fundację Gotowi Na Zmiany we współpracy z IDEA FIX w ramach projektu Agencji modelek i modeli UNDIVIDED. Modelki i modele z niepełnosprawnościami wraz z pełnosprawnymi osobami na jednym wybiegu zaprezentują stroje od polskich projektantów. Będzie to już II pokaz z serii “Tacy sami poza podziałami”. Podczas imprezy będą zbierane środki na działalność statutową Fundacji.

Agencja modelek i modeli UNDIVIDED to projekt Fundacji Gotowi Na Zmiany oraz IDEA FIX. Pomysł zrodził się po pokazie mody „Tacy sami poza podziałami”, który odbył się we wrześniu 2019 roku w Krakowie. Do agencji zapraszamy osoby zarówno sprawne jak i z niepełnosprawnościami! Do pokazu mody ruszył casting , na stronie undivided.pl można wysłać zgłoszenie – zakładka casting.

Nie musisz mieć doświadczenia wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie. Szukamy ciekawych twarzy i osobowości, niezależnie od doświadczenia – do agencji mogą zgłosić się osoby z niepełnosprawnościami jak i osoby sprawne.

Ponadto w związku z pokazem mody poszukujemy grupy tanecznej osób z niepełnosprawnościami – głównie poruszających się na wózkach.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial