Centrum Rehabilitacji Sanomed świętuje 10-lecie

7 września odbyło się w Rzeszowie uroczyste otwarcie nowej siedziby Centrum Rehabilitacji Sanomed, które w tym roku obchodzi 10-lecie powstania.

Uroczystość poprowadził właściciel NZOZ Sanomed Piotr Mieszek wraz z żoną Lucyną, która jako właścicielka Centrum Zdrowia Avatar, podzieliła się ze zgromadzonymi wiedzą dotyczącą szerokiego spektrum prowadzenia zdrowego życia.

Podczas spotkania odbyły się prelekcje dotyczące dietoterapii, roli fitnessu w aktywnym trybie życia, nowej dziedziny z zakresu zdrowia kobiet – uroginekologii, metody TRE, Ajurwedy. Prowadzący dzielili się swoim doświadczeniem oraz prezentowali wybrane ćwiczenia. Po uroczystym przecięciu wstęgi goście wznieśli toast i skosztowali urodzinowego tortu. Część artystyczną uświetnili tancerze z Szkoły Tańca Sportowego „AKSEL”.

Następnie odbyła się prezentacja wszystkich gabinetów specjalistycznych a także strefy SPA i FIT FIGURA. Można było skorzystać z wybranych zabiegów i dowiedzieć się o nich więcej. W strefie SPA zaprezentowano kabinę floatingową, saunę ganbanyoku, Vacu bieżnię, Vacu Orbitrek i platformę wibracyjną. Rehabilitanci przeprowadzali zabiegi podczas, których można było doświadczyć terapii Tecar, spróbować elektostymulacji, limfodrenażu oraz fali uderzeniowej.

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial