Centrum Rehabilitacji Sanomed świętuje 10-lecie

7 września odbyło się w Rzeszowie uroczyste otwarcie nowej siedziby Centrum Rehabilitacji Sanomed, które w tym roku obchodzi 10-lecie powstania.

Uroczystość poprowadził właściciel NZOZ Sanomed Piotr Mieszek wraz z żoną Lucyną, która jako właścicielka Centrum Zdrowia Avatar, podzieliła się ze zgromadzonymi wiedzą dotyczącą szerokiego spektrum prowadzenia zdrowego życia.

Podczas spotkania odbyły się prelekcje dotyczące dietoterapii, roli fitnessu w aktywnym trybie życia, nowej dziedziny z zakresu zdrowia kobiet – uroginekologii, metody TRE, Ajurwedy. Prowadzący dzielili się swoim doświadczeniem oraz prezentowali wybrane ćwiczenia. Po uroczystym przecięciu wstęgi goście wznieśli toast i skosztowali urodzinowego tortu. Część artystyczną uświetnili tancerze z Szkoły Tańca Sportowego “AKSEL”.

Następnie odbyła się prezentacja wszystkich gabinetów specjalistycznych a także strefy SPA i FIT FIGURA. Można było skorzystać z wybranych zabiegów i dowiedzieć się o nich więcej. W strefie SPA zaprezentowano kabinę floatingową, saunę ganbanyoku, Vacu bieżnię, Vacu Orbitrek i platformę wibracyjną. Rehabilitanci przeprowadzali zabiegi podczas, których można było doświadczyć terapii Tecar, spróbować elektostymulacji, limfodrenażu oraz fali uderzeniowej.

 

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast