Dostępność ZUS w Rzeszowie - Rampowicze

Dostępność ZUS -u w Rzeszowie dla osób z niepełnosprawnością

Rampowicz Krystian sprawdza dostępność ZUS -u w Rzeszowie. Jakie udogodnienia przygotowane są dla osób z niepełnosprawnościami? Jaki jest obecnie próg dochodowy? Jak wygląda rejestracja do PUE oraz Elektronicznego podpisu? Zobaczcie sami.

Dostępność ZUS -u  dla osób z niepełnosprawnością

W dzisiejszym filmiku wraz z Rampowiczem Krystianem odwiedziliśmy Rzeszowski oddział ZUS-u z zamiarem sprawdzenia dostępności pod kątem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Krystian, dodatkowo dowiedział się ile wynosi obecnie próg dochodowy dla osób niepełnosprawnych. Dowiedział się również w jaki sposób osoby z niepełnosprawnościami mogą załatwić sprawy w ZUS -ie. Uzyskał informację na temat dostępności strony internetowej dla osób z niepełnosprawnościami. Rampowicz Krystian będąc na miejscu skorzystał z okazji założenia elektronicznego podpisu oraz konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE), dzięki któremu, „udostępnia Państwu on-line dane zapisane na kontach w ZUS, daje możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków. Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS”.

Zapraszamy do obejrzenia placówki ZUS -u oraz instrukcji zakładania kont a także przywilejów dla osób z niepełnosprawnościami .

video
play-sharp-fill

Informacje dostępne na stronie www.zus.pl

Zobaczcie ostatnią relacje ze Dnia Osób z Niepełnosprawnościami – Żyj aktywnie, żyj z pasją, której współorganizatorem był Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

2 odpowiedzi do artykułu “Dostępność ZUS -u w Rzeszowie dla osób z niepełnosprawnością

  1. Pingback: DYŻUR EKSPERTÓW ZUS - Rampa - Pokonujemy bariery

  2. Pingback: Jak ubiegać się o dofinansowanie do prawa jazdy osoby niepełnosprawnej - Poradnik - Rampa - Pokonujemy bariery

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial