Dzień Kobiet z „Dziewczynami i limuzynami”

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet składa wszystkim Paniom Portal Rampa – Pokonujemy bariery.

Dzisiejsze Święto spędzimy aktywnie na rzeszowskim Rynku.

Zapraszamy w godz. 13.00 – 16.00 na Spotkanie Integracyjne pn. „Dziewczyny i limuzyny” organizowane przez Portal Rampa – Pokonujemy bariery.
Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic, ze szczególnym ukłonem w stronę osób z niepełnosprawnościami, dla których dedykowany jest nasz portal.
Podczas spotkania zaplanowana jest profesjonalna sesja fotograficzna z udziałem fotografów Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, na tle zabytkowych i klasycznych samochodów. Dziewczęta i kobiety prosimy o przybycie w strojach utrzymanych w klimacie epoki prezentowanych samochodów retro – Rolls royce’a, Moskwicza i Syreny, udostępnionych przez Automobilklub Rzeszowski.
Najpiękniejsze stylizacje nagrodzimy publikacją zdjęć na Portalu Rampa oraz stronie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.
Zabezpieczenie medyczne spotkania: Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Gościem specjalnym spotkania będzie Jerzy Zięba, członek Rady Naukowej Polskiej Akademii Zdrowia, który od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Autor książki „Ukryte terapie”.
Wydarzenie patronatem medialnym objęły Super Nowości.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial