Helenka prezentuje wygraną rampę nastawną

Poznajcie laureatkę konkursu „Rampa dla Ciebie” – Helenkę, która w poniższym filmiku zaprezentuje wygraną rampę nastawną, dzięki której może pokonać barierę w swoim pokoju.

Helenka wraz z rodzicami wysłała zgłoszenie do konkursu, w którym wygraną była innowacyjna rampa nastawna. Koszt takiego sprzętu wynosi kilka tysięcy złotych. Helenka wygrała rampę za symboliczną złotówkę wraz z montażem.
Jak widać na zamieszczonym filmiku, sprzęt był bardzo potrzebny, aby dziewczynka mogła samodzielnie wjechać wózkiem do drugiego pokoju, przed którym znajdował się próg. Rampa nastawna nie stanowi problemu w pokoju Helenki, gdyż w całości chowa się w podłożu.
Rampa nastawna została zaprojektowana w taki sposób aby pomagała pokonywać bariery architektoniczne przy czym nie zajmować dodatkowego miejsca (jak jest w przypadku ramp, podjazdów, montowanych na stałe).
Pozdrawiamy i gratulujemy raz jeszcze!
video
play-sharp-fill
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnej rampy nastawnej zobacz —> https://rampa.net.pl/innowacyjny-wynalazek-dla-osob-na-wozkach-rampa-nastawna/

4 odpowiedzi do artykułu “Helenka prezentuje wygraną rampę nastawną

  1. Pingback: Laureat konkursu prezentuje rampę nastawną - RAMPA

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial