Jak rehabilitować się w czasach epidemii?

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji, ale obawiasz się tej stacjonarnej, skorzystaj z zajęć online prowadzonych przez Fundację Avalon. Na bezpłatną rehabilitację, realizowaną w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”, można zgłosić się telefonicznie pod nr. 22 349 97 71 lub mailowo: fundacja@fundacjaavalon.pl.

Terapia dostępna online, indywidualna i całkowicie bezpłatna

W Fundacji Avalon pacjenci mogą bez wychodzenia z domu, wyłącznie za pośrednictwem Internetu, skorzystać zarówno z zajęć rehabilitacyjnych, jak i zajęć dodatkowych w postaci aktywności sportowych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Zajęcia odbywają się za pomocą aplikacji Zoom – wystarczy kliknąć w link otrzymany w mailu po rejestracji na zajęcia. Na czas epidemii jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ rehabilitacja odbywa się u pacjenta w domu.

Jeżeli czujesz, że brak ruchu negatywnie wpływa na Twoją kondycję, albo masz problemy z równowagą, przykurczami czy oddechem to dobierzemy trening odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb – mówi Piotr Lechański, fizjoterapeuta Zespołu Avalon Active.

Z rehabilitacji można skorzystać bezpłatnie w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”, współfinansowanego ze środków PFRON. Do udziału są zaproszone są osoby od 16 roku życia, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

–> fizjoterapeuta Piotr o rehabilitacji online

Kompleksowe podejście do rehabilitacji

W ramach projektu można skorzystać z indywidualnych zajęć, takich jak aktywna rehabilitacja, spotkanie z psychologiem, zajęcia neurologopedyczne lub z zajęć grupowych – jak np.  cross trening, zumba, nordic walking, techniki relaksacyjno-oddechowe. Wszystkie zajęcia są dostosowane przez specjalistów Avalon Active, tak by przynosiły jak najlepsze efekty dla pacjentów, którzy zdecydują się na uczestnictwo online.

–> Monika – uczestniczka projektu o zajęciach zumby: 

Nie tylko online

Oprócz zajęć online Fundacja prowadzi tradycyjną rehabilitację stacjonarną. Zajęcia prowadzone są przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko zakażenia koronawirusem.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś!

Umów się na konsultację – stacjonarną lub online. Podczas konsultacji fizjoterapeuta dopasuje pakiet zajęć odpowiedni do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapisy przez Recepcję Fundacji Avalon:

e-mail: fundacja@fundacjaavalon.pl
tel. 22 349 97 71, 796 324 328, 531 786 660

Chcesz wiedzieć więcej o projekcie? Wejdź na aktywni.fundacjaavalon.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial