Jak to jest z tym HIV?

Na głównej od wczoraj o dwóch kampaniach dotyczących hiv/aids, więc ja kijem w mrowisko i obejrzyjcie sobie:

1. „House of Numbers" nie jest filmem „z obrzeży", przedstawiającym opinie rodem z teorii spiskowych. Jest przejrzystym zbiorem wywiadów z niektórymi spośród wybitnych światowych wirusologów i naukowców – laureatów nagrody Nobla, włączając w to byłych ekspertów z CDC (Centers for Disease Control and Prevention), WHO i UNAIDS (The United Nations Joint Programme on HIV/AIDS). Wielu z nich po raz pierwszy wypowiedziało się przeciwko konwencjonalnej mitologii AIDS przed kamerami.

https://www.youtube.com/watch?v=DnZMzDsXw8U

 

2. Po 20 latach badań nad AIDS które pochłonęły 120 miliardów dolarów naukowcy wciąż nie potrafią wyjaśnić czy i jak HIV może być przyczyną AIDS.Z trzydziestu dostępnych testów na HIV żaden nie wykrywa pośrednio wirusa HIV w organizmie człowieka. W lipcu 2002 roku naukowcy na czternastej światowej konferencji AIDS przyznali że,główną przyczyną śmierci osób seropozytywnych jest niewydolność wątroby wywołana lekami przeciw AIDS.

https://www.youtube.com/watch?v=jY66cXUc0Xk

 

3. Fragment programu z telewizji greckiej. U pani Pani Marii Papagiannidou stwierdzono w 1985 roku HIV. Przez długie lata zażywała AZT i wskutek tego miała silne objawy chorobowe. Sama się dziwi, że nie zmarła wskutek tych ciężkich dolegliwości. Jak przestała brać AZT objawy zaczęly ustępować…

https://www.youtube.com/watch?v=lwYHUTkaUsw

 

4. Fragment filmu „Positively False – Birth of a Heresy" (Fałszywie dodatni – narodziny herezji).

https://www.youtube.com/watch?v=MvLQugjINPo

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial