Joanna nowa Rampowiczka. Realizatorka filmików w Górze Kalwarii.

Serdecznie witamy nową Rampowiczkę Joannę!

Kobietę aktywną, pogodną i odważną! Swój pierwszy filmik zrealizowała na Poczcie w Górze Kalwarii, pokazując spektakularne niedostosowanie budynku. Drobna kobieta przy stromych schodach urzędu pocztowego pokazała, że to już koniec ignorancji i bezduszności.

Po publikacji filmiku okazało się, że listonosz może zadzwonić z powiadomieniem o korespondencji oraz postara się ją skutecznie doręczyć. Wiemy też, że można już złożyć podpis pomijając tablet. Czekamy teraz na zmianę lokalizacji urzędu poczty tak, aby była w pełni dostępna dla osób z niepełnosprawnością.

Na kolejnym filmiku Joanny widzimy, że również Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii czeka wielkie przedsięwzięcie:) Konieczne jest dostosowanie wejścia do Urzędu dla osób poruszających się na wózkach oraz rodzin z wózkiem dziecięcym. Aktualnie nie można wjechać do budynku a wystarczy zrobić podjazd!! Uprzedzamy – będziemy pilotować tę sprawę!

Jeszcze wiele musi się zmienić, aby całkowicie zniwelować bariery, ale od czegoś trzeba zacząć!! Siedząc cicho, nikt nas nie usłyszy. Brawo Joasiu!!

Joasia najlepiej przywita się sama – zapraszamy do obejrzenia filmiku.

video
play-sharp-fill

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial