Kancelaria Prospektrum

Kancelaria Prawna Prospectrum

Kancelaria Prawna Prospectrum, to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań, windykacji oraz świadczenia stałej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców. Specjalizuje się również w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spadkowego, pomaga osobom z niepełnosprawnościami w zakresie przysługujących zasiłków oraz pomocy prawnej dla opiekuna.

W naszej pracy, kierujemy się zasadami takimi jak uczciwość, lojalność oraz pełne zaangażowanie w sprawę, które prowadzą do najlepszego rozwiązania na rzecz naszych klientów. W naszych sprawach zawsze kierujemy się zasadami etyki prawniczej oraz szacunkiem wobec klienta i jego potrzeb. W ramach swojej działalności specjalizujemy się również w sprawach z zakresu m.in.: prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spadkowego.

Rzetelne prowadzenie każdej sprawy

W naszej pracy podchodzimy do klienta z pełnym zrozumieniem i szacunkiem, zatem nie pobieramy opłat wstępnych za analizę sprawy, a nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszej pracy i rozwiązania jakie otrzyma klient. Dążymy do szerzenia idei etyki prawniczej, co przejawia się w podejściu naszego zespołu, który ceni sobie jakość wykonywanej pracy i późniejszą satysfakcję klienta. Szczególnie zależy nam na zaufaniu klientów oraz ich pewności, że każda sprawa prowadzona przez naszą Kancelarię, jest wykonywana rzetelnie i starannie.

Kancelaria Prospectrum – reprezentuje klientów w całej Polsce

Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski dbając o ich interesy na każdym etapie postępowania oraz dążąc do ich satysfakcji z wyniku naszej pracy. 

Kierując się powyższymi zasadami, jesteśmy w stanie poszczycić się pozyskiwaniem najwyższych odszkodowań w zakresie:

• uszczerbków na zdrowiu;
• wypadków komunikacyjnych;
• wypadków przy pracy;
• wypadków na skutek zaniedbania;
• zaniżonych odszkodowań;
• utraty bliskiej osoby;
• wypadków w rolnictwie;
• błędów medycznych;
• szkód rzeczowych;
• innych szkód lub zdarzeń;
• uzyskiwania zasiłków opiekuńczych na osoby niepełnosprawne.

Kancelaria Prawna Prospectrum – pomaga osobom z niepełnosprawnościami

Ponadto świadczymy także pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych, która polega na reprezentacji w sprawach o dopłatę zasiłku czy pomocy prawnej dla opiekuna. W swojej działalności staramy się przypominać niepełnosprawnym jakie prawa im przysługują i pomagać im poprzez bezpłatne porady prawne, a w ten sposób zachęcać je do większej aktywności;

  • Udzielamy pomocy w zakresie porad prawnych z prawa rodzinnego, spadkowego, pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Świadczymy pomoc w przypadku problemów dot. pisania pism do urzędów czy ws. otrzymania zasiłku;
  • Bezpłatnie uzyskujemy zwrot kosztów leczenia jak i refundację kosztów pogrzebu dla rodzin ofiar.

Wnikliwa analiza i skuteczne działanie

Pomagamy nawet 20 lat od dnia zdarzenia. Pierwszym krokiem jaki podejmujemy przed rozpoczęciem odpowiednich czynności, jest bezpłatna analiza sprawy, na którą może liczyć każdy z naszych klientów. Na tym etapie staramy się wnikliwie i starannie zapoznać ze sprawą, aby następnie dobrać do niej najbardziej skuteczne i odpowiednie metody działania.

Kancelaria Prawna Prospectrum – najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta

Naszym celem jest uzyskanie najwyższego odszkodowania oraz najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta. Podejmując współpracę reprezentujemy klientów na etapach postępowań: polubownego, sądowego czy egzekucyjnego, poprzez zapewnienie profesjonalnego pełnomocnika procesowego w postaci adwokata bądź radcy prawnego należącego do naszego zespołu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,

Zarząd Kancelarii Prawnej Prospectrum

e-mail: biuro@prospectrum.pl
Tel: 17 307 07 03
http://prospectrum.pl/

adres: ul. Szopena 17,
35-055 Rzeszów

2 odpowiedzi do artykułu “Kancelaria Prawna Prospectrum

  1. Pingback: POMOC PRAWNA W TRAKCIE PANDEMII - WOJCIECH UCHMAN

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial