Koniec Koronawirusa – jakie mamy plany?

Koniec Koronawirusa i przymusowej izolacji jest wyczekiwany przez wszystkich, niezależnie od wieku, formy zatrudnienia oraz dotychczasowej aktywności! Wszyscy zadajemy sobie pytanie – kiedy to się skończy?.

Koronawirus – nasze plany po!

Mamy pomysł – a może zaczniemy myśleć o tym: co możemy zaplanować, gdy nadejdzie już koniec koronawirusa? Co zrobimy, gdy skończy się izolacja? Jakie mamy plany własne i wspólne?

Koronawirus – plany Rampowiczów!

Rampowiecze specjalnie na tę okazję przygotowali swoje nagrania o planach związanych z końcem koronawirusa i czasem izolacji.

Zapraszamy do filmików, w których Rampowiczka Kasia oraz Rampowicze Krystian i Grzegorz opowiadają o swoich planach a Rampowicz Patryk opowie jak wykorzystał swój czas izolacji – będziecie zaskoczeni:)

Podzielmy się swoją codziennością!

Zachęcamy Was do pisania, nagrywania i dzielenia się swoją codziennością, swoimi planami i przeżyciami z całą społecznością portalu.

Możecie nagrać telefonem filmik lub napisać do nas o własnych sposobach na spędzanie czasu, ulubionych filmach, stronach lub książkach. O gotowaniu, sprzątaniu, ćwiczeniu i sposobach na nudę:). Opublikujemy Rampie, FB i Instagramie:)

Do każdego nadesłanego tekstu i wypowiedzi robimy profesjonalne grafiki i oprawę dziennikarską!

Do każdego nadesłanego filmu robimy profesjonalny montaż, muzykę oraz szatę graficzką!

Kontakt: rampaportal@gmail.com,

Do przesyłania tekstów oraz filmików (max 2 minuty) : polecamy wiadomość poprzez – FB Rampa-pokonujemy bariery.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial