Kuracja oczyszczająca

Do kuracji potrzebne są dwa środki: sok z cytryny i sok z ziemniaków.

Sok z cytryny usuwa złogi wapienne i poruszając się po naczyniach wypłukuje je w wyniku czego powstają wyżłobienia w warstwie pozostałych zanieczyszczeń.
Cytryna pełni kilka funkcji, jako pierwsza jest źródłem czystej energii, która napędza wszystkie naczynia, prostuje je i przygotowuje warunki do procesu oczyszczania. Poza tym działa ona jako rozpuszczalnik złogów wapiennych.

Po dwudziestu minutach od wypicia soku z cytryny pijemy pół szklanki soku z ziemniaków.

Dwudziestominutowy odcinek czasu jest wystarczający, aby wszystkie złogi wapienne zostały wypłukane i utworzone wyżłobienia zostały przepłukane i wypełnione krwią. Teraz jest kolej na sok z ziemniaków, który potrafi rozpuścić wszystkie pozostałe złogi i całkowicie udrożnić naczynia krwionośne. Sok z ziemniaków potrafi usuwać każdy osad włącznie z litą skałą, która może utworzyć się w nerkach, więc po odpowiedniej ilości soku z ziemniaków naczynia będą czyste i gotowe do odbioru zanieczyszczeń z mięśni.

Pierwszy etap kuracji trwa tydzień, składa się z dwóch części:

przez trzy dni pijemy sok z cytryny dwa razy dziennie, a sok z ziemniaków tylko raz po upływie 20 min. od wypicia soku z cytryny za pierwszym lub drugim razem. Zaczynając od czwartego dnia i do końca etapu pijemy sok z cytryny tylko raz dziennie, sok z ziemniaków co drugi dzień po 20 minutach od wypicia soku wyciśniętego z cytryny. Przepis wskazuje, że w trakcie tej kuracji trzeba wypijać co najmniej jeden litr naparu z pokrzyw (pokrzywy są zalane wrzątkiem i schłodzone do temperatury pokojowej). Ten etap usuwa zanieczyszczenia, które zalegają w naszych naczyniach krwionośnych.

Teraz powinniśmy dać organizmowi czas na usuwanie resztek zanieczyszczeń z dalszych części i organów i przesunięcie zanieczyszczeń z mięśni. Do tego celu służy tygodniowa przerwa.

Po tygodniowej przerwie kuracja jest kontynuowana tak samo, jak opisano to w etapie pierwszym i zadaniem tego etapu jest usuwanie zanieczyszczeń z mięśni.
Zanieczyszczenia teraz w większości są zgromadzone w kościach i ścięgnach, a ich usuwanie odbywa się za pośrednictwem naczyń przez mięśnie. Proces ten trwa dłużej, niż poprzednie i dlatego druga przerwa trwa dwa tygodnie.
Po dwutygodniowej przerwie zaczyna się trzeci etap końcowy i wszystko odbywa się jak w poprzednich etapach.
Kuracja trwa około półtora miesiąca i po tym czasie organizm powinien być pozbawiony złogów. Jeśli trochę złogów pozostanie, to organizm powinien być w stanie usunąć je samodzielnie.

Kuracja oczyszczająca organizm w pigułce:

-pierwsze 3 dni:

Między posiłkami (żeby nie na czczo) wypić sok z minimum 1 cytryny 2 razy dziennie; po 20 minutach po jednej z cytryn wypić pół szklanki soku z ziemniaków; dodatkowo codziennie wypić co najmniej l litr naparu z pokrzywy (pokrzywę zalać wrzątkiem po ostygnięciu pić)

-reszta tygodnia

-po 3 dniach: sok z cytryny l raz dziennie, a sok z ziemniaków co drugi dzień. Kuracja trwa 7 dni, jednak w razie dużego zanieczyszczenia organizmu może być przedłużona do 10 dni. Kurację powtórzyć po tygodniu przerwy (celem oczyszczenia mięśni) i następnie po 2-ch tygodniach (celem oczyszczenia kości).

Kuracja jako profilaktyczna i może być zalecana każdej osobie. Zaleca się powtarzanie jednego etapu raz na kwartał.

Dodatkowym elementem kuracji mogą być: 

Grzanie wątroby:

2 łyżki oleju wypić i położyć się wątrobą na gorącym termoforze na około 30 minut – do ostygnięcia termofora. (Zalecam używanie termofora a nie poduszki elektrycznej, ponieważ chodzi o zmianę temperatury podczas stygnięcia termofora).

Oczyszczanie jamy ustnej:

l łyżką oleju słonecznikowego lub oliwą z oliwek przepłukać usta przez około 20 sekund i wypluć, powtórzyć płukanie łyżką oleju przez około 30-40 sekund i wypluć również.

źródło: http://universalknowledge.pl

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial