November Project

November Project to zespół, w którym występuje sześciu muzyków z niepełnosprawnością. Grają razem od jedenastu lat, spotkali się na zajęciach muzykoterapeutycznych. W skład zespołu wchodzą: Piotr "Wiernik" Wiernikowski -lidre zespołu i gitarzysta, Włodek "Paprodziad" Dembowski – wokalista i tekściarz, Cezary "Sura" Gałązka – klawiszowiec, Michał "Eddy" Romanowski – gra na perkusji, Daniel "Dany" Grzeszykowski – na saksofonie, na djembe Robert "Papa" Jegliński i Marcin "Starshak" Troszak, Paweł "Karol" Karolak – electronic pads i wokal oraz na tzw. przeszkadzajkach – Marcin "Dzierżoń" Dzierżyc, Mustafa "Muti" Husaini i Mariusz "Mario" Kraska. Muzycy mówią, że barier niepełnosprawności w November Project nie ma.

– Nawet jeśli są minimalne, to nam w niczym nie przeszkadzają, pokonujemy je grając właśnie koncerty – twierdzi Cezary "Sura" Gałązka.

– Naszą muzyką chcemy nieść radość ludziom, w tym naszym smutnym kraju wlać im w serca trochę radości – podsumowuje poruszający się na wózku Paweł "Karol" Karolak.

 

fot. Marta Kuśmierz, Piotr Stanisławski

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial