CZŁOWIEK BEZ BARIER 2019

Ostatni moment na zgłoszenie kandydata do konkursu „CZŁOWIEK BEZ BARIER 2019”!

Jeszcze tylko do poniedziałku, 23 września można zgłaszać kandydatów do XVII edycji konkursu „CZŁOWIEK BEZ BARIER”. To niepowtarzalna okazja do odkrycia niezwykłych osób z niepełnosprawnością i opowiedzenia o nich światu!

Celem konkursu „Człowiek bez barier” jest promocja osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa są dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.

W szesnastu dotychczasowych edycjach wybrano niemal 100 osób, które nie tylko dają przykład w swoim środowisku lokalnym, ale są także autorytetami i wzorami godnego życia dla ogółu społeczeństwa. Dotychczasowi finaliści to osoby z różnymi niepełnosprawnościami, które działają na wielu polach: społecznym, politycznym, kulturalnym i sportowym. Część z nich, realizując własne pasje, działa także na rzecz innych, pomagając, ucząc lub zarażając własnymi zainteresowaniami. Co roku wybieranych jest pięcioro finalistów, z których jeden otrzymuje tytuł „Człowieka bez barier”, a czterej pozostali – równorzędne wyróżnienia. W 2019 r. konkursowe Jury po raz czwarty wybierze też Osobowość Internetową – osobę z niepełnosprawnością, która aktywnie działa w sieci, inspirując innych. Partnerem tej kategorii jest Fundacja Orange.

Kandydata do Konkursu może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna oraz organizacja posiadająca osobowość prawną.

Zgłoszenia należy przesyłać:

  • e-mailem na adres: czlowiekbb@integracja.org
  • pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, ul. Andersa 13, 00-159 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Człowiek bez barier 2019”

W razie dodatkowych pytań należy kontaktować się z organizatorem pod numerem: 22 530 65 70.

Zgłoszenie musi zawierać:

  • dane Kandydata: imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy;
  • dane Zgłaszającego: imię i nazwisko lub nazwę oraz imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy osoby kontaktowej reprezentującej Zgłaszającego;
  • opis Kandydata uzasadniający zgłoszenie, w szczególności opis Kandydata oraz jego działalności;
  • rekomendacje kandydatury od osób fizycznych lub prawnych;
  • aktualne zdjęcie Kandydata w wersji elektronicznej;
  • zgodę Kandydata na: udział w Konkursie, przetwarzanie danych osobowych Kandydata w celu udziału w Konkursie, nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku w celach związanych z realizacją Konkursu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 września o godz. 23:59.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu „CZŁOWIEK BEZ BARIER 2019”.

Pobierz formularz zgłoszeniowy do Konkursu „CZŁOWIEK BEZ BARIER 2019”, zawierający: miejsce na wpisanie danych Kandydata i Zgłaszającego, opis działań Kandydata, rekomendacje, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Informacja prasowa

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast