Po raz czwarty wylądowali razem w łóżku!

Tuż przed tym jak świat się zatrzymał, bo 7 marca 2020 w Chorzowskim studio NoName zespół Leżę i Pracuję po raz czwarty wylądował razem w łóżku. Jest z tego całkiem dużo zdjęć!  

To już czwarta sesja zdjęciowa zespołu Leżę i Pracuję według tego oryginalnego konceptu. Leżę i Pracuję to pierwsza agencja marketingowa w Polsce, która powstała, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. Większość zespołu stanowią osoby z różnego rodzaju dysfunkcją ruchu. 

Organizacja zdecydowała się na tak nietypową sesję zdjęciową, bo w pozycji leżącej… nie widać niepełnosprawności. Nie sposób rozpoznać, która osoba w zespole porusza się na wózku. Wszyscy są sobie równi – tak samo kolorowi i uśmiechnięci.

W tym roku hasłem przewodnim organizacji jest zwrot: #naprzekór. 

Ponieważ na przekór panującemu kryzysowi szukają nowych szans na zdobywanie klientów. Na przekór stereotypom codziennie udowadniają, że osoby z niepełnosprawnościami są w pełni wartościowymi pracownikami. 

Na przekór przeciwnościom ruszają z kolejnymi projektami: Zdalniacy i Wheelkathon 2020. Wszelkie ich działania możecie śledzić na https://lezeipracuje.pl/ lub https://www.facebook.com/lezeipracuje/.

Ekipę ustawiał i aparatem pstrykał Radosław Kaźmierczak, a o stylizację ekipy zadbała Barbara Rdzanek.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial