Pokaz filmu „Ukryta gra” i spotkanie z Robertem Więckiewiczem w kinie Nowe Horyzonty

ADAPTER – kino bez barier zaprasza na wyjątkowy pokaz filmu połączony ze spotkaniem z Gościem Specjalnym – aktorem Robertem Więckiewiczem.

Film „Ukryta gra” to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Po seansie odbędzie się spotkanie z Robertem Więckiewiczem, który w filmie wciela się w rolę dyrektora Pałacu Kultury i Nauki. Aktor znany jest szerokiej publiczności z ról w filmach m.in.: „Pod Mocnym Aniołem”, „W ciemności” czy „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

Kiedy: 19 stycznia 2020, niedziela, g. 16.00
Gdzie: kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław

Film: „Ukryta gra”, reż. Łukasz Kośmicki. Czas trwania filmu 100 minut. Spotkanie rozpocznie się po seansie.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 507 507 129. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl  od 3 stycznia 2020. Bilety w cenie 6 zł.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial