POZNAJ TEMPUR-MED – to komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich

Innowacyjna technologia TEMPUR-MED ®  to komfort i bezpieczeństwo bez barier dla wszystkich. 

Słowem kluczowym w odniesieniu do marki TEMPUR ®  jest technologia w najczystszej postaci, wywodząca się wprost z amerykańskiego programu lotów kosmicznych.

Unikalny materiał TEMPUR ® został opracowany przez NASA w celu redukcji nacisku doznawanego przez astronautów podczas startu w kosmos. Dziś jego wyjątkowe właściwości wykorzystywane są do produkcji materaców i poduszek.

Liczne badania i testy kliniczne potwierdziły wyjątkowe właściwości materiału TEMPUR®  idealne dopasowanie się do kształtów ciała, równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni, stabilne podparcie kręgosłupa i redukcję nacisku, a w efekcie komfort dla mięśni i stawów użytkownika.

Produkty TEMPUR-MED ®  są w pełni ergonomiczne i wysoce higieniczne, posiadają zdejmowane pokrowce PU odporne na ciecze i bakterie, paroprzepuszczalne do czyszczenia środkami dezynfekującymi.. Produkty cechują się wysokim stopniem właściwości przeciwodleżynowych. Mogą być stosowane przez wszystkie osoby cierpiące z powodu różnych schorzeń, ponieważ zapewniają wsparcie dla całego ciała redukując ucisk, zmniejszając poziom bólu kręgosłupa, poprawiając jakość snu, natlenowania organizmu i przepływu krwi.

Firma SEN I ZDROWIE zajmuje się propagowaniem idei zdrowego snu, który jest bezcenny nie tylko jako wsparcie leczenia, ale również w codziennym funkcjonowaniu.

Stosowanie TEMPUR- MED ®  ma pozytywne oddziaływanie w procesie terapeutycznym.

Zastosowanie:  indywidualni odbiorcy , oraz oddziały chirurgii, ortopedii ,neurologii.

Materace, poduszki, oraz akcesoria TEMPUR-MED ®  to produkty klasy pierwszej wyrobów medycznych, oznaczone znakiem CE, spełniające wszystkie wymogi przedstawione w Dyrektywie 93/42/EWG.

TEMPUR-MED ®  to synonim jakości, która zagwarantuje Państwu to co najlepsze i bezpieczne.

Jedyny dystrybutor marki TEMPUR-MED w Polsce:

www.senizdrowie.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial