Praca dla Pracowników Ochrony

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:
Pracowników Ochrony
Miejsce pracy – Chojnów

Opis stanowiska:
– ochrona i dozór inwestycji budowlanej
– praca w systemie czasu pracy 24h
Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności
Oferujemy:
-pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych)
-wynagrodzenie w wysokości 2100 brutto +20% dodatku za godziny nocne
-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń
socjalnych
-możliwość uzyskania ryczałtu na dojazd do pracy
-przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, dlatego w pierwszej kolejności rozpatrywane
będą kandydatury osób niepełnosprawnych.

Aplikacje pod nr telefonu: 693 370 237 lub 178597151 od pon-pt w godzinach 08:00-16:00