praca zdalna

Praca zdalna – Audytor WCAG (developer) – do wyszkolenia!

Praca zdalnaGrupa AF poszukuje osoby do pracy 100% zdalnej, którą w pełni przeszkoli i przygotuje do pełnienia obowiązków zawodowych.

Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego.

Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy 100% zdalnej, którą w pełni szkoleniami przygotujemy do pełnienia obowiązków na stanowisku:

Audytor WCAG (developer)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PO SZKOLENIU:

  • wykonywanie eksperckich audytów dostępności serwisów www w oparciu o standardy WCAG 2.0.,
  • współpraca z testerami z niepełnosprawnościami,
  • wdrażanie wniosków płynących z audytów na stronach www klientów,
  • monitorowanie postępów we wdrażaniu zmian,

WYMAGANIA:

  • znajomość HTML5, semantyki HTML, konstrukcji stron WWW,
  • znajomość CSS, JS,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie dostępnością cyfrową (gwarantujemy kompleksowe szkolenie, jednak dobrze by było, abyś wcześniej zetknął się z tematem dostępności),
  • mile widziana znajomość WordPressa,
  • mile widziana umiejętność tworzenia szablonów WordPress,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane z uwagi na misję firmy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 2500-4000 zł netto zależnie od umiejętności
  • możliwa dodatkowa umowa ze spółką amerykańską
  • praca na cały etat w formie 100% zdalnej
  • e-booki i szkolenia
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony
  • możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

Z uwagi na specyfikę działalności naszej firmy oraz misję Grupy AF w pierwszej kolejności rozpatrzymy aplikacje kandydatów z niepełnosprawnością.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa AF sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Więcej informacji o Firmie Grupa AF można znaleźć w linku w linku poniżej:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

kariera@grupaaf.pl

Odpowiedź do artykułu “Praca zdalna – Audytor WCAG (developer) – do wyszkolenia!