Rampa – mini poradnik dla nowych użytkowników

Rampa to portal przeznaczony dla osób z niepełnosprawnościami

Do Waszej dyspozycji są na Rampie:

 

Blog – zachęcamy byś napisał interesujący artykuł, notatkę blogową, wpis, który zainteresuje społeczność Rampy. Wybierz kategorię, do której najlepiej pasuje, dodaj zdjęcie ilustrujące poruszoną przez ciebie tematykę i wklej w panelu użytkownika do zakładki Dodaj artykuł do blogu. Po zaakceptowaniu przez administratora ukaże się na stronie.

 

Forum – dyskutuj za pośrednictwem forum, twórz nowe tematy, bierz udział w rozmowach, poznawaj użytkowników.

 

Wydarzenia – informuj naszą społeczność o wydarzeniach kulturalnych, społecznych i akcjach dziejących się w twojej okolicy, wklej plakat lub ulotkę i krótko opisz wydarzenie, miejsce i czas.

 

Mapa – możesz na naszą mapę nanieść miejsca, które polecasz, sprawdź, czy są przyjazne i przystosowane dla osób niepełnosprawnych, zamieść taką informację, dodając miejsce na mapie.

 

Portalowa poczta – możesz komunikować się z użytkownikami portalu za pomocą naszej poczty, wysyłaj wiadomości i prowadź rozmowy, poznawaj nowych ludzi, dyskutuj z tymi, którzy cię inspirują.

 

Zachęcamy byście byli aktywni i współtworzyli z nami Rampę.

 

Informujcie nas też o aktualnościach, dziejących się w waszych regionach, dzielcie się z nami tematami, które są godne uwagi.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial