wózek elektryczny

Rampowicz Krystian ma nowy wózek! Dziękuje wszystkim za pomoc.

Rampowicz Krystian, prezentuje swój nowy wózek elektryczny, dzięki któremu jest w pełni samodzielny, aktywny i niezależny:)

Zakup wózka zrealizowany jest dzięki zbiórce finansowej oraz dofinansowaniu w programie Aktywny Samorząd 2020.

Na platformie Zrzutka.pl Krystian napisał:
„Mam 25 lat i od urodzenia choruję na porażenie mózgowe czterokończynowe. Ukończyłem szkołę policealną w Policach o kierunku technik administracji, jestem aktywny społecznie oraz staram się spełniać swoje marzenia. Na co dzień poruszam się na wózku elektrycznym, który zastępuje mi moje nogi. Niestety mój obecny wózek jest uszkodzony i wyeksploatowany. Codziennie przemieszczam się na nim wykonując codzienne obowiązki. Marzę o wymianie wózka na nowy…”

Dzięki licznym wpłatom wszystkich osób, bardzo dużej pomocy siatkarek KS DevelopRes Rzeszów, całemu Klubowi Kibica KS DevelopRes oraz otrzymanym środkom w Programie Aktywny Samorząd 2020, PFRON oraz pomocy PCPR w Rzeszowie dzisiaj Rampowicz Krystian cieszy się z nowego, super nowoczesnego wózka.

W imieniu Krystiana oraz całej redakcji Portalu Rampa dziękujemy wszystkim darczyńcom, firmom, Klubowi KS DevelopRes, kibicom oraz wszystkim instytucjom za okazaną pomoc i zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial