rampowicz-tomasz

Rampowicz Tomasz – szukam pracy i marzę o podróżach!

Nowy Rampowicz Tomasz!

Serdecznie witamy w naszym gronie nowego Rampowicza Tomka. Razem z portalem Rampa pragnie pokonywać bariery codzienności, mówić o marzeniach i pokazywać swoje sukcesy. Czasem najważniejsze są te małe kroki, które musimy wykonać, aby zrobić kolejne – te duże.

Rampowicz Tomasz szuka pracy

Rampowicz Tomasz lubi kontakt z ludźmi, jest komunikatywny, zaangażowany w realizację nowych wyzwań. Pragnie podjąć pracę na terenie Jarosławia, najchętniej w sklepie lub zakładzie usługowym. Zainteresowany jest również pracą biurową, gdzie będzie miał kontakt z ludźmi, która umożliwi mu dalszy rozwój osobisty i zawodowy.

Kwalifikacje Rampowicza Tomasza

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, ukończony kurs aranżacji ogrodów oraz kursy obsługi komputera – pakiet aplikacji biurowych Microsoft Office. Rampowicz Tomek szybko się uczy, lubi nowe obowiązki, jest odpowiedzialny i sumienny.

Marzenia Rampowicza Tomka

Lubi podróże i aby poznać świat ogląda filmiki podróżnicze i przygodowe. Ma nadzieję, że kiedyś sam rozpocznie samodzielne podróże po świecie, aby poznać inną kulturę oraz zwyczaje . Tomek, na początek marzy o wycieczce nad polskie wybrzeże, aby zobaczyć Bałtyk. W następnej kolejności marzy o Hiszpanii a najbardziej o poroży do Dubaju!

Kontakt dla zainteresowanych zatrudnieniem

Wszystkie firmy, osoby, instytucje zainteresowane zatrudnieniem Tomka prosimy o kontakt na adres: rampaportal@gmail.com lub nr telefonu: 605 903 274 (portal Rampa), wszystkie oferty są mile widziane i zostaną przekazane Tokowi.

Warto zatrudniać

Każdy pracodawca, który zatrudnia osoby z niepełnosprawnością wie, że to są najlepsi pracownicy! Najbardziej zaangażowani w wypełnianie obowiązków, chętni do nauki i poznawania nowych obowiązków. Pracują zawsze na 150% !

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial