Samodzielne składanie dostawki elektrycznej firmy TechLife dostarczanej przez Electricall

Jestem szczęśliwym posiadaczem dostawki elektrycznej do wózka manualnego:). Zdecydowałem się na zakup elektrycznej dostawki firmy TechLife dostarczanej przez Electricall – która obejmuje całościową opieką kupującego. Oprócz sprzedaży, prowadzi również konsultacje osobiste oraz telefoniczne, pełny serwis oraz wsparcie. Moim zdaniem jest to bardzo istotne, że można liczyć na wsparcie techniczne, szczególnie jeżeli ktoś (w tym przypadku ja) nie ma zacięcia technicznego.

Cały opis techniczny oraz parametry jazdy znajdują się w artykule: https://rampa.net.pl/elektryczna-dostawka-do-wozka-manualnego/

Montaż dostawki elektrycznej firmy TechLife dostarczanej przez Electricall

Dofinansowanie do dostawki elektrycznej

Obecnie można skorzystać z dofinansowania do zakupy dostawki elektrycznej do wózka manualnego w projekcie Aktywny Samorząd obszar C zadanie 5. Wniosek należy złożyć w odpowiednim MOPS-ie lub PCPR-ze (w zależności, gdzie mieszkacie) do 31 sierpnia 2020 r. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w wypełnieniu takiego wniosku, napisz na rampaportal@gmail.com, aby otrzymać potrzebne wskazówki.

Kontakt

Podaję wszystkie ważne informacje adresowe – pytajcie, dzwońcie:)

e-mail: rzeszow@electricall.pl

tel: 518 981 004

https://www.facebook.com/electricallpl

https://electricall.pl/

https://electricall.pl/salony-sprzedazy

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial