Testujemy aplikację dla opiekunów osób zależnych. Kampania: Dom to Praca

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza do udziału w testowaniu aplikacji dla opiekunów osób zależnych.

W ramach kampanii Dom to Praca przygotowujemy aplikację dla opiekunów osób zależnych. Prace nad aplikacją wchodzą w kolejną fazę. Aktualnie testujemy jej działanie i sprawdzamy, czy wszystko funkcjonuje tak, jak to zaplanowaliśmy. Do testowania zapraszamy opiekunów osób zależnych oraz organizacje/instytucje, które w swojej codziennej pracy spotykają się z opiekunami.

Na czym polega testowanie?

  • Sprawdzenie wszystkich opcji aplikacji (w tym logowania się i rejestracji),
  • przesłanie opinii w formie wskazówek, opisów,
  • wypełnienie formularza uczestnika testowania oraz odesłanie go pocztą.

Dane (imię i nazwisko) z logowania w aplikacji będą dla nas potwierdzeniem wykonania testu.

Aplikację można testować do 17 października.

Przeczytaj więcej o aplikacji

Jak się zgłosić do testowania?

Jeśli chcesz wziąć udział w testach, napisz do nas wiadomość na adres: domtopraca@inspro.org.pl, w tytule wpisz: testowanie, a treści napisz, czy chcesz testować aplikację jako osoba indywidualna, czy jako przedstawiciel organizacji/ instytucji.

W odpowiedzi otrzymasz od nas formularz uczestnika (będziemy prosili Cię o odesłanie wypełnionego oryginału pocztą tradycyjną) oraz adres strony internetowej, na której znajduje się aplikacja.

O kampanii Dom to Praca

Dom to Praca to inicjatywa realizowana od 2006 roku przez Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO). W naszych działaniach koncentrujemy się na zmianie postrzegania osób pracujących w domach. Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni, opiekunowie osób zależnych (dzieci, osób starszych), niepełnosprawnych. To osoby, które wykonują każdego dnia różnorakie prace domowe i opiekuńcze. To osoby, które również chciałyby, ale z różnych powodów nie mogą podjąć pracy zarobkowej.

Przeczytaj więcej

O INSPRO

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) jest organizacją pozarządową niezależną od partii politycznych. Od 2004 roku słuchamy głosu obywateli i zamieniamy go w czyn. Naszym celem są systemowe zmiany społeczne. Marzy nam się Polska szczęśliwych obywateli, którzy czują się odpowiedzialni za swoją rodzinę, dom, ulicę, miasto i państwo. Marzy nam się Polska ułatwiająca obywatelom dbanie o dobro wspólne i angażowanie się w życie publiczne. Marzy nam się Polska, w której władza słucha obywateli i razem z nimi polepsza jakość codziennego życia.

Przeczytaj więcej

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial