Ty też nim dysponujesz – ODDECH

Fundacja ASYK we współpracy ze Stowarzyszeniem „Daj Szansę” i przy wsparciu Urzędu Miasta Rzeszów kontynuuje cykl prelekcji online poświęconych szeroko pojętej tematyce dobrostanu zdrowia – bardzo ważnej i aktualnej zawsze, a w szczególności teraz, w dobie COVID 19.

Prelekcje te są przydatne dla osób w każdym przedziale wiekowym i bez względu na występujące już choroby współistniejące. To już drugie spotkanie z tego typu. Wpływ na dobór tematów prelekcji miała najstarsza medycyna świata Ajurweda, nazywana matką medycyny – jako jedyna z najstarszych systemów leczniczych, uznawana od 1979 r. przez Światową Organizację Zdrowia. Dlatego też zaprosiliśmy do programu prelegentów zarówno z dziedziny fizjoterapii, ale również psychologa i dietetyka.

Pierwszym prelegentem jest dr TOMASZ PIOJDA – fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki, od lat pracujący z pacjentami, zafascynowany oddechem, doskonałym instrumentem wiele układów, tematem drugiej prelekcji: „Oddech, medytacja i umysł”.

Podczas 1,5 – godzinnego wykładu/webinaru poruszona zostanie m.in. tematyka z zakresu:

-Wpływ i możliwości oddechu na organizm,

-Medytacja jako terapia,

-Ból i jego rola

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na II webinar już w piątek 18 września 2020 roku o godzinie 19:00. Po zakończeniu będzie można zadawać pytania zarówno bezpośrednio online, czy za pomocą czatu lub na podany adres e-mail.

Przewidywany czas spotkania to 1,50 godziny.

Topic: Oddech, medytacja i umysł

Time: Sep 18, 2020 07:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting: https://zoom.us/j/93164590948

Następna prelekcja odbędzie się dnia 25 września 2020 r też o godzinie 19:00 a o szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial