Zakładanie spodni i skarpetek na wózku – instrukcja

Jak Krystian zakłada spodnie siedząc na wózku?

Rampowicz Krystian postanowił nagrać filmik, w którym pokazuje jak zakłąda spodnie oraz skarpetki siedząc na wózku. Mieszkając samodzielnie nie może liczyć na pomoc drugiej osoby w codziennych sytuacjach. Rampowicz Krystian pokazuje wszystkim “niedowiarkom”, że osoba z niepełnosprawnościami, jeżdżąca na wózku może mieszkać sama.

Każda codzienna czynność wymaga znalezienia jedynie indywidualnego sposobu np na zakłądanie spodni na wózku, skarpet czy butów. Także sprzątanie czy gotowanie wymaga spróbowania i znalezienia swojej metody. Osoba poruszająca się na wózku nie musi być zależna od innych i całe życie być na łasce rodziców czy opiekunów. Rampowicz Krystian chce Wam to osobiście udowodnić i dać Wam wsparcie, że możecie żyć własnym życiem.

Filmik pokazujący zakłądanie spodni na wózku, przez Krystiana to kolejny materiał zainspirowany komentarzami naszych czytelników.

Jeżeli macie jakieś pytania lub nie wiecie w jaki sposób osoba z niepełnosprawnościami radzi sobie w życiu codziennym, piszcie! Krystian chętnie pomoże i odpowie na Wasze rozterki.

Zobaczcie też filmik z instrukcją, jak Krystian ubiera buty siedząc na wózku –> UBIERANIE BUTÓW NA WÓZKU
Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast