Wings for Life World Run – Informacje organizacyjne

BIEG ROZPOCZNIE SIĘ 6 MAJA 2018 O GODZ. 13:00 NASZEGO CZASU.

Wings for Life World Run

ZAPISY: do 22 kwietnia 2018 (z możliwością wniesienia opłaty startowej w systemie szybkich przelewów); do 3 maja 2018 (płatność kartą płatniczą lub poprzez zakupiony wcześniej voucher). Formularz rejestracyjny na stronie: www.wingsforlifeworldrun.com

MIEJSCE STARTU

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Głogowska 14, 60-101 Poznań

Odbiór pakietów i wydawanie numerów startowych będą odbywały się na terenie MTP w Poznaniu, w następujących terminach:

  • 04 maja Piątek 16:00 – 21:00
  • 05 maja Sobota 10:00 – 21:00
  • 06 maja Niedziela 8:00 – 11:00

W celu dojazdu do Biura Zawodów, jak i na start biegu, rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej – teren imprezy znajduje się bezpośrednio przy dworcu Poznań Główny. Dojazd i dojście do Miasteczka Wings for Life World Run przebiega od ul. Roosevelta, bramą wschodnią MTP (przeszklony budynek).

Każdy niepełnoletni uczestnik (urodzony po 06.05.2000r.), który zarejestrował się do biegu, musi przynieść do biura zawodów wypełnione oraz podpisane przez rodziców/opiekuna prawnego Oświadczenie Uczestnika dostępne na naszej stronie w zakładce „Zapisz się”. Tylko wtedy będzie mógł odebrać pakiet oraz numer startowy.

Co w pakiecie startowym?

M.in. specjalnie zaprojektowana koszulka techniczna 4F.

DOJAZD

Miasteczko biegowe Wings for Life World Run zlokalizowane jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W celu dojazdu do Biura Zawodów, jak i na start biegu, rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej – teren imprezy znajduje się bezpośrednio przy dworcu Poznań Główny. Dojazd i dojście do Miasteczka Wings for Life World Run przebiega od ul. Roosevelta, bramą wschodnią MTP (przeszklony budynek).

PARKINGI

Organizator nie zapewnia wjazdu i/lub miejsc parkingowych na terenie imprezy. Dojazd do samego Miasteczka Wings for Life World Run będzie możliwy wyłącznie dla osób niepełnosprawnych, przez bramę główną MTP od ul. Śniadeckich.

Najbliższy ogólnodostępny (płatny) parking zlokalizowany jest przy ul. Matejki. Spacer z parkingu do miejsca imprezy trwa ok. 10 minut.

HARMONOGRAM

4 MAJA 2018, PIĄTEK
16:00 – 21:00 – czynne Biuro Zawodów, odbiór pakietów startowych

5 MAJA 2018, SOBOTA
10:00 – 21:00 – czynne Biuro Zawodów, odbiór pakietów startowych

6 MAJA 2018, NIEDZIELA – DZIEŃ BIEGU
08:00 – 11:00 – czynne Biuro Zawodów, odbiór pakietów startowych
11:30 – 12:00 – spotkanie drużyn z kapitanami
11:45 – 12:30 – wejście do oznaczonych boksów startowych, zgodnie z informacją otrzymaną w Biurze Zawodów
12:30 – wspólna rozgrzewka w boksach startowych oraz briefing Dyrektora Sportowego
13:00 – start Wings for Life World Run

 

BIURO ZAWODÓW / SZATNIE / DEPOZYTY / NATRYSKI

Biuro Zawodów, szatnie i depozyty są zlokalizowane w budynku przy starcie – Hala 3 MTP.

START

Bieg rozpocznie się na placu centralnym MTP (plac Św. Marka). Każdy uczestnik jest zobowiązany zająć strefę startową zgodnie z informacją otrzymaną przy odbiorze Numeru Startowego.

PUNKTY ŻYWIENIOWE

Punkty żywieniowe na trasie będą rozlokowane co ok. 5 kilometrów.
Do dyspozycji uczestników będą: woda, banany, czekolada, napój energetyczny Red Bull.
W pobliżu punktów będą rozstawione toalety.

META

Wings for Life World Run nie posiada klasycznej linii mety. Samochód Pościgowy, prowadzony przez Adama Małysza, wyrusza 30 minut po starcie biegu. Uczestnicy wyprzedzeni przez Samochód Pościgowy kończą bieg i powinni udać się do najbliższego autobusu organizatora, który odwiezie ich na teren MTP, do Miasteczka Wings for Life World Run. Przystanki autobusów zlokalizowane są przy punktach żywieniowych, ale również na trasie. Dodatkowo za Samochodem Pościgowym zawsze porusza się jeden autobus, do którego również można wsiąść w celu powrotu na linię startu. Wszystkie autobusy dostosowane są do przewozu osób poruszających się na wózkach.

MEDALE

Po powtórnym dotarciu na teren MTP, zapraszamy po odbiór medali przy bramie startowej oraz na posiłek regeneracyjny na placu na terenie MTP.

 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial