Wiodący producent narzędzi wspiera rzeszowskie stowarzyszenie

W dobie panującej pandemii koronawirusa wiele firm zdecydowało się ograniczyć swoje działania. Są jednak i takie podmioty, które pomimo tej trudnej sytuacji wciąż realizują swoją misję z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Takim prospołecznym podejściem wykazał się wiodący producent niemieckich narzędzi – marka Stahlwille, który przekazał w darze dla Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi “BRUNO” profesjonalne zestawy narzędziowe. Ich uroczyste przekazanie odbyło się w siedzibie oficjalnego dystrybutora Stahlwille, czyli rzeszowskiej firmy EKPO, której cześcią jest też internetowy sklep – Narzedziowy24.eu.

Przekazane produkty już wkrótce za pośrednictwem firmy EKPO trafią na licytację z których dochód w całości przekazany zostanie na wsparcie działalności Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi “BRUNO” w Rzeszowie.

Jesteśmy dumni mogąc współpracować z naszym strategicznym partnerem nie tylko w biznesie, lecz także w sektorze społecznej odpowiedzialności biznesu.Wspierając rzeszowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi “BRUNO” chcieliśmy nie tylko dołożyć swoją cegiełkę w budowie lepszej rzeczywistości, lecz także pokazać jak ważne jest to, aby nawet mimo trudniejszych realiów gospodarczych, wciąż pamiętać o osobach oraz organizacjach, które potrzebują pomocy – Jakub Zaczkiewicz, powiedział specjalista ds. marketingu w EKPO Sp z o.o. sp. k.

Warto podkreslić, że sama marka Stahlwille posiada długoletnią historię a jej produkty przez wielu uznawane są za synonym jakości. Produkty tej marki stosowane są chociażby w branży motoryzacyjnej, energii wiatrowej, lotnictwie oraz w szeroko rozumianym przemyśle. W każdym swoim narzędziu Stahlwille łączy tradycyjne niemieckie rzemiosło z nowoczesnymi technikami produkcji.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial