Wystartowały wirtualne zbiórki na rzecz 28. Finału WOŚP

28. Finał jest już kolejnym, który wspierać można nie tylko w dniu zbiórki, poprzez datki do puszek wolontariuszy, ale też wcześniej, za pomocą wpłat on-line. Rok temu dzięki wirtualnym zbiórkom na stronie Fundacji zebranych zostało około 17 milionów PLN!

wplacam.wosp.org.pl – dzięki stronie pod tym adresem cel 28. Finału wesprzeć można bezpiecznie, szybko, wygodnie, i, co najważniejsze, nawet już teraz! Możliwość wpłat, których celem jest wsparcie nadchodzącego Finału, pojawiła się wraz z początkiem grudnia i dostępna będzie do końca lutego. Wpłaty na rzecz działalności statutowej można dokonywać przez cały rok.

Na jednej stronie zebrane zostały wszystkie dotychczasowe opcje, za pomocą których można było wspierać Fundację z poziomu strony wosp.org.pl. Użytkownik ma do wyboru PayU, PayPal i FirstData.

Rok temu dzięki wirtualnym zbiórkom na stronie Fundacji zebranych zostało około 17 milionów PLN, z czego najwięcej, bo około 15 milionów PLN, przez PayU. Za pomocą kart, czyli za pośrednictwem First Data, przekazanych zostało 1 042 152,89 PLN, z kolei darowizny przekazane za pomocą platformy PayPal wyniosły łącznie ponad 900 000 PLN. Łącznie za pomocą różnych kanałów elektronicznych WOŚP, w ramach 27. Finału, zebrała 86 055 296,90 PLN.

W połowie grudnia ruszą kolejne wirtualne zbiórki realizowane przez partnerów Fundacji. W większości z nich Jurek Owsiak bezpośrednio i po imieniu podziękuje każdemu wpłacającemu za jego hojność. Będzie to trzecia odsłona popularnej akcji realizowanej wspólnie z marką Vintom, za którą w tym roku Fundacja została doceniona i nominowana w branżowym Konkursie Złote Spinacze Związku Firm Public Relations.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast