Zaproszenie do Teatru Polskiego na spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem

Zapraszamy na spektakl „Ożenić się nie mogę” na podstawie komedii Aleksandra Fredry, w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego.
15 listopada 2019, godz. 19.00
Teatr Polski we Wrocławiu, 
Scena im. J. Grzegorzewskiego, ul. G. Zapolskiej 3.
Czas trwania: 105 minut (1 przerwa)
Spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem PJM. Fundacja Katarynka zapewnia odbiorniki do odsłuchania audiodeskrypcji.

Bilety dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu w cenie 15 zł. Rezerwacje pod adresem: kontakt@fundacjakatarynka.pl lub tel./sms 507 507 129. Prosimy o rezerwacje do 31 października 2019.

O spektaklu:
Pozornie rzecz dotyczy perypetii uczuciowych głównych bohaterów, to jednak tylko pretekst, by opowiedzieć o dzisiejszym świecie celebrytów i uganiających się za nimi dziennikarzy. Lans na ściankach, plotkarskie magazyny, gwiazdy, skandale, szantaże – na tym tle poznamy przedziwną siatkę intryg, w które wplątani są pan Gdański, jego żona Hermenegilda oraz kilka innych postaci. Kto jest sobą, a kto posługuje się fałszywą tożsamością? Kto usiłuje wymusić korzyści osobiste w zamian za pakiet kompromitujących listów? Kto wreszcie ożenić się nie może i dlaczego?

Spektakl dostosowano w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków PFRON w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. 

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Fundacji Katarynka

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial