Życie bez granic-Shane Burcaw

Na moment ucichłam z tą serią, ale to nie znaczy, że dobiegła końca 🙂 Ostatni post dotyczył wyjątkowego sportowca, a dziś przedstawiam Wam bardzo sympatycznego młodego mężczyznę  Shane’a Burcaw. Jeśli znacie język angielski mogliście się spotkać z jego vlogami publikowanymi na kanale Youtube o nazwie,,Squirmy and Grubs”.

Shane Burcaw – kim właściwie jest?

Shane to trzydziestolatek pochodzący z Pensylwanii, USA. Choruje on na rdzeniowy zanik mięśni. Swoją rozpoznawalność osiągnął dzięki prowadzeniu bloga. Dzięki niemu również zdobył wielu przyjaciół, którzy po przeczytaniu charyzmatycznych, pełnych humoru wpisów uznali, że chcą  go poznać na żywo.

Co dalej wydarzyło się w życiu Shane’a?

Shane nie porzucił swojej pasji do pisania. Wręcz przeciwnie. Po tym, jak blog okazał się sukcesem postanowił napisać pierwszą książkę. Wydana przez niego w wieku dwudziestu jeden lat pozycja ,, Laughting at my nightmare”w nietuzinkowy sposób opisuje realia życia młodej osoby z niepełnosprawnością fizyczną. Obecnie Shane ma na swoim koncie już trzy książki. Ponadto jest aktywistą oraz posiada własną organizację non-profit, która pomaga zapewnić sprzęt medyczny chorym na dystrofię mięśniową. Jego kanał na Youtube również spotkał się z niesamowicie pozytywnym odbiorem i aktualnie posiada prawie milion subskrypcji.

Shane Burcaw- dlaczego zdecydowałam się opisać jego historię?

Poczynania Shane’a obserwuję już od dwóch lat zarówno poprzez filmiki na Youtube jak i na innych social mediach. Ten influencer imponuje mi swoim poczuciem humoru, charyzmą oraz pozytywnym spojrzeniem na świat. Pokazuje, że normalne życie, podróże i małżeństwo jest możliwe nawet z bardzo poważnym ( jeszcze kilka lat temu uważanym za śmiertelne) schorzeniem.

Burcaw wraz ze swoją żoną- Hannah pokonuje wszelkie przeciwności losu oraz normalizuje temat niepełnosprawności. Wspólnie wciąż obalają mity dotyczące związków i miłości osób z niepełnosprawnością. O ile tylko znacie angielski, zachęcam serdecznie do zapoznania się z ich internetową twórczością! Tym bardziej, że tym razem grafika dotycząca tej osobowości musiała się obyć bez zdjęcia. Wchodźcie, więc na kanał aby zobaczyć kogo tu właściwie opisuję.

.Link do kanału:

https://www.youtube.com/c/SquirmyandGrubs

Co myślicie o nowym wpisie?  Macie kogoś kto Was inspiruje? Jeśli tak napiszcie w komentarzach kto i dlaczego? Nie wiem czy wiecie, ale posiadamy również Facebookową grupę zamkniętą. Zapraszamy do dołączenia i śledzenia treści.

https://www.facebook.com/groups/351603438698422

Rampowiczka Marzena

Artykuł napisany w ramach odbywanego Stażu

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial