O PORTALU RAMPA

Rampa – Pokonujemy Bariery

to portal, który ma moc integracji. Rampa jest miejscem, które łączy ludzi. Bez agresji, przemocy, strachu, nienawiści, polityki, sensacji… Poznasz tu osoby aktywne, których nie ogranicza niepełnosprawność. Pokazujemy ich pomysły na życie oraz wynalazki, które pomagają osobom z dysfunkcjami. Misją strony jest niesienie pomocy osobom z ograniczoną sprawnością ruchową w pokonywaniu barier nie tylko architektonicznych, ale również mentalnych. Rampa jest praktycznym kompendium wiedzy dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin oraz najbliższych.

Dołącz do nas!!

Podziel się ze światem swoimi wrażeniami, przeżyciami, pomysłami. Nasz BLOG przygotowany, byś zamieszczał w nim swoje artykuły z rożnych dziedzin.

Zostań Rampowiczem:)

Zapraszamy do współtworzenia portalu. Przedstawcie się naszej społeczności – nagrajcie filmik i opowiedzcie o sobie, swoich marzeniach, osiągnięciach lub oczekiwaniach. Zachęcamy Was do nagrywania filmików o pokonywaniu codziennych barier o tym jak przemieszczacie się jadąc do szkoły, pracy. O tym jak podróżujecie, poznajecie własną okolicę lub jaki macie widok z okna.

Pokaż nam swoje miasto na mapie!

Pomóż nam stworzyć mapę miejsc dostępnych i tych, gdzie występują utrudnienia.

 

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast