Rampa

PORTAL RAMPA

Rampa – Pokonujemy Bariery

to Portal, który ma moc integracji. Rampa jest miejscem, które łączy ludzi. Bez agresji, przemocy, strachu, nienawiści, polityki, sensacji… Poznasz tu osoby aktywne, których nie ogranicza niepełnosprawność. Pokazujemy pomysły na życie oraz codzienne pokonywanie barier osób z niepełnosprawnościami.

Misją Rampy jest wsparcie osób z niepełnosprawnością w podejmowaniu aktywności życiowej i społecznej, pokonywaniu barier nie tylko architektonicznych, ale przede wszystkim mentalnych.

Dołącz do nas!!

Podziel się ze światem swoimi wrażeniami, przeżyciami, pomysłami. BLOG przygotowany jest po to, aby każdy mógł zamieścić w nim swoje artykuły, przemyślenia, filmiki lub wiersze.

Zostań Rampowiczem:)

Zapraszamy do współtworzenia Rampy. Przedstawcie się społeczności Rampowiczów  – nagrajcie filmik i opowiedzcie o sobie, swoich marzeniach, osiągnięciach lub oczekiwaniach. Zachęcamy Was do nagrywania filmików o pokonywaniu codziennych barier o tym jak przemieszczacie się jadąc do szkoły, pracy. O tym jak rozumiecie świat, o czym marzycie lub jaki macie widok z okna.

Rampa – pokonujemy bariery

rampaportal@gmail.com

FB: Rampa – pokonujemy bariery

FB: Grupa Rampowicze

Instagram: Rampa – pokonujemy bariery

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial