Accessible Poland Tours – biuro podróży dla niepełnosprawnych

Accesible Poland Tours jest to pierwsze biuro podróży w Polsce mieszczące się w Warszawie, które oferuję organizację wycieczek dla osób niepełnosprawnych.

Założycielka biura jest Pani Małgorzata Tokarska, która jako osoba niepełnosprawna i pasjonatka podróżowania postanowiła pomóc polskim turystom z różnego rodzaju ograniczeniami spełnić marzenia o dalekich podróżach. 

Misją Biura Podróży Bez Barier jest zapewnienie wszechstronnych i kompleksowych usług turystycznych bez względu na wiek i rodzaj niepełnosprawności (z naciskiem na turystów z ograniczoną funkcją narządu ruchu i osoby z niepełnosprawnością intelektualną). Dbają o to aby wycieczki odbywały się w komfortowych warunkach dla każego uczestnika.

Oferują wycieczki jednodniowe i wielodniowe po Polsce na zamówienie dla grup, wyjazdy i wczasy zagraniczne: autokarowe i samolotowe w kraju i zagranicą w obiektach kompleksowo przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, wycieczki dla szkół zwykłych i integracyjnych, pobyty w ośrodkach Spa i turnusy w ośrodkach rehabilitacyjnych, a także możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej i  programy gotowe lub opracowane na indywidualne zamówienie.      

Accessible Poland Tours gwarantują pomoc w pokonywaniu wszelkich barier i utrudnień, gdyż każda trasa oraz warunki zakwaterowania zostały przez nich dokładnie sprawdzone pod kątem niepełnosprawności.

W tym roku zaplanowane zostały wycieczki do Aten,  Barcelony,  Berlina, Budapesztu, Lizbony, Madrytu, Paryża,  Rzymu, St Petersburga, Toskanii, Wiednia. 

fot. accessibletour.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial