Akcja charytatywna „Nie jest kolorowo”

Projekt „Nie jest kolorowo” to akcja charytatywna organizowana na terenie województwa pomorskiego. Przedmiotem zbiórek są przybory szkolne, które zostaną przekazane uczniom polskich placówek edukacyjnych za wschodnią granicą (Wileńszczyzna). Akcja potrwa od 9 maja do 22 maja 2016 r.

Stowarzyszenie Traugutt.org organizuje akcję charytatywną „Nie jest kolorowo”, która ma na celu wsparcie najmłodszych rodaków w polskich placówkach edukacyjnych na Litwie. Uczniowie potrzebują nowych kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek, kolorowanek, czyli wszystkiego tego, co niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach.

Zbiórka przyborów szkolnych w województwie pomorskim w zgłoszonych placówkach oraz punktach zbiórki potrwa do 22 maja 2016 r. Każdy może wesprzeć podopiecznych polskich szkół wpłacając darowiznę na konto: Stowarzyszenie Traugutt.org 06 2030 0045 1110 0000 0306 9950 z dopiskiem „Nie jest kolorowo” lub za pomocą formularza Przelewy24.

 www.niejestkolorowo.pl 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial