Avalon EXTREME ogłasza nabór na ambasadorów ekstremalnego teamu sportowców

Avalon EXTREME – pierwszy i jedyny w Polsce projekt popularyzujący sporty ekstremalne, ogłosił nabór na ambasadorów projektu. Wszyscy sportowcy ekstremalni z niepełnosprawnościami, którym adrenalina płynie we krwi i którzy chcą przełamywać stereotypy dotyczące osób z niepełnosprawnością, mogą zgłaszać chęć dołączenia do grona EXTRAsprawnych.

Właśnie ruszył nabór na ambasadorów projektu Avalon EXTREME. Wszystkich pasjonatów sportów ekstremalnych zachęcamy do wejścia na stronę https://avalonextreme.pl/kontakt/ i tam zgłoszenia chęci dołączenia do tej wyjątkowej ekipy sportowców.

Za pomocą działań Avalon EXTREME chcemy motywować i edukować Polaków oraz promować sporty ekstremalne w naszym kraju.  Zapraszamy do naszego grona ludzi otwartych, odważnych, wyjątkowych EXTRAsprawnych” –mówi Sebastian Luty, założyciel projektu Avalon EXTREME, jedyny w Polsce kierowca wyścigowy, sparaliżowany w 95%.

Avalon Extreme podejmuje dyskurs dotyczący podziału na sport osób z niepełnosprawnościami i  sport osób sprawnych. Z pomocą trwającej kampanii „EXTRAsprawni – prawdziwy sport jest jeden”, którą wspierają znani sportowcy, tacy jak Krzysztof Hołowczyc i Akop Szostak, Avalon Extreme udowadnia, że wysiłek i emocje w sporcie są takie same, niezależnie od tego, kto i jak go uprawia.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial