Centrum Porad Specjalistycznych dla Osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia

Centrum Porad Specjalistycznych dla Osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia w Komitecie Ochrony Praw Dziecka.

Komitet Ochrony Praw Dziecka serdecznie zaprasza do korzystania z usług „Centrum Porad Specjalistycznych dla osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia”.

Celem funkcjonowania Centrum Porad Specjalistycznych dla Osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia jest zapewnienie osobom niepełnosprawnym oraz ich otoczeniu dostępu do informacji i specjalistycznych usług, w tym z zakresu prawa, poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego, poradnictwa socjalno-bytowego, poradnictwa rodzinnego.

W ramach działania  „Centrum Porad Specjalistycznych dla osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia” osoby niepełnosprawne i ich rodziny, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych mogą uzyskać wsparcie w Komitecie Ochrony Praw Dziecka w postaci indywidualnych konsultacji, porad telefonicznych, mailowych i listowych.

W skład zespołu udzielającego porad wchodzą: prawnik, psycholog, pedagog, specjalista do spraw poradnictwa rodzinnego oraz specjalista ds. socjalno-bytowych. Konsultacje udzielane są osobiście w siedzibie Komitetu Ochrony Praw Dziecka ul. Oleandrów 6 w Warszawie jak również na odległość: telefonicznie, przez formularz na stronie www, pocztę elektroniczną i tradycyjną.

Specjaliści są dostępni w siedzibie KOPD ul. Oleandrów 6 w Warszawie.

 

Możesz zadzwonić do Komitetu Ochrony Praw Dziecka pod numer:
22 626 94 19 aby umówić się na spotkanie lub porozmawiać telefonicznie.

Możesz też napisać maila na adres: kopd@kopd.pl   lub wysłać smsa na numer 504 059 819

Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem online przez formularz internetowy
EKSPERT ONLINE

Zapewniony tłumacz migowy (wymaga wcześniejszego umówienia).

 

Projekt  „Centrum Porad Specjalistycznych dla Osób Niepełnosprawnych i ich otoczenia” realizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka dofinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 

http://kopd.pl/

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial