Chłopak z zespołem Downa szuka pracy

16-latek z pomocą swojej mamy napisał CV, w którym przedstawił wszystkie swoje najmocniejsze strony. "Szukam pracy na 1-2 godziny w weekendy. Jestem dobry w wycieraniu stołów oraz myciu i zamiataniu podłogi. Ale to tylko kilka z moich licznych talentów. Mam świetną osobowość i dobrze dogaduję się z ludźmi.  Mam problemy z mówieniem, ale potrafię wykonywać proste polecenia. Gdy ktoś pokaże mi, jak coś zrobić, szybko się tego uczę. Piorę swoje ubrania i wywieszam je na suszarce. Wynoszę też śmieci i karmię moje psy. Chciałbym mieć szansę zyskać trochę doświadczenia zawodowego". 

Mama chłopca bardzo chciała pomóc w znalezieniu pracy dlatego postanowiła umieścić jego zdjęcie na którym trzyma swoje CV na Facebook'u. 

Za sprawą tego zdjęcia na portalu społecznościowym, ogłoszenie Addisona dotarło do setek tysięcy osób na całym świecie. Pod postem komentarze dodało prawie 1000 internautów, a kilkanaście tysięcy udostępniło zdjęcie, na którym chłopiec pozuje z listem motywacyjnym. Wśród komentarzy pojawiają się przede wszystkim słowa otuchy i najlepsze życzenia.

Chłopiec otrzymał wiele ofert pracy, m.in. na siłowni, kawiarni czy w zakładzie fryzjerskim. Chłopiec złożył jednak swoje CV do McDonald's, a jego matka obiecała zamieszczać na bieżąco posty/zdjęcia z postepów w pracy swojego syna.

źródło. www.wp.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial