Dwa darmowe spotkania profilaktyczne w NFZ (diety i cukrzyca)

W Podkarpackim NFZ planowane są darmowe spotkania i badania

Czy mój poziom glukozy we krwi jest odpowiedni?

Czy moje BMI jest na dobrym poziomie?

Czy mogę coś zmienić w kuchni, żeby posiłki były zdrowsze?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmi „TAK”, to Podkarpacki NFZ ma coś odpowiedniego!

Zapraszamy na dwa spotkania. Bez rejestracji, bez skierowania i bezpłatnie.

6 lutego, w godzinach 10:00 – 12:00

9 lutego, w godzinach 8:30 – 10:30

6 lutego w poniedziałek, zapraszamy do udziału w akcji „Jedz zdrowo! Żyj zdrowo!”. W ramach wydarzenia Pani Dietetyk, będzie udzielała bezpłatnych konsultacji w zakresie zdrowego odżywiania i jego roli w profilaktyce chorób. Będziemy starali się przekonać naszych klientów, że zdrowa dieta wraz z aktywnością fizyczną jest niezwykle ważna dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Pozwala uniknąć wielu chorób, które niejednokrotnie rozwijają się przez wiele lat w organizmie, jako skutek spożywania zbyt dużej lub niewystarczającej ilości określonych składników pokarmowych. Pani Dietetyk zinterpretuje również wyniki analizy składu ciała na podstawie pomiarów z Kiosku Profilaktycznego.

9 lutego w czwartek, eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków udzielą konsultacji, zbadają poziom glukozy we krwi oraz zinterpretują wynikiWszystko bezpłatnie i bez rejestracji. Cukrzyca nazywana jest „cichym zabójcą”, ponieważ przez wiele lat może nie dawać żadnych niepokojących objawów. Coraz więcej pracujemy, funkcjonujemy w stałym stresie, nie odżywiamy się zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, nie dbamy także o kondycję fizyczną. Przed zachorowaniem na cukrzycę mogą nas uchronić proste działania profilaktyczne.

Regularne badania są niezwykle istotne. Dlatego zachęcamy Rampowiczów, którzy mieszkają na terenie Rzeszowa do wzięcia udziału!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial