Dzień Społecznej SUPER MOCY!

Dzień Społecznej Super Mocy to wydarzenie o charakterze rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Celem organizowanych targów jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego, dlatego w trakcie całego wydarzenia zaprezentuje się około 100 organizacji pozarządowych z regionu. Odbędzie się podczas V Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się na terenie kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu.

Organizatorem jest Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” .– Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 

 

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 działa od kwietnia 2007 roku. Prowadzone jest przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „UMBRELLA” w formie zadania publicznego i jest finansowane z budżetu Gminy Wrocław. W okresie 1 stycznia 2016 – 31 grudnia 2018 realizujemy projekt „Prowadzenie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3”.

Jednym z projektów Fundacji była kampania pod hasłem „Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością”.

Niepełnosprawni zmagają się z problemami, które dla większości Polaków pozostają abstrakcyjne. Kampania pod hasłem „Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością” ma zwrócić uwagę na kwestię zasadniczą dla ludzi z obniżoną sprawnością funkcji życiowych, umysłowych czy psychicznych, którą jest równy dostęp do stanowisk pracy. Premiera spotu miała miejsce 6 września 2012 r. w Pałacu Prezydenckim podczas ratyfikacji Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Tytuł i hasło: Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością

Inicjator: Brevio.pl

Produkcja: Fabryka Komunikacji Społecznej, Praca Kariera

Zasięg kampanii: ogólnopolski

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial