Dziewczyny i limuzyny – Nasze Spotkanie Integracyjne

Już dziś zapraszamy 8 marca 2016r. w godz. 13.00 – 16.00 na Rynek w Rzeszowie na Spotkanie Integracyjne pn. „Dziewczyny i limuzyny” organizowane przez Portal Rampa – Pokonujemy bariery www.rampa.net.pl, by wspólnie świętować Dzień Kobiet.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic ze szczególnym ukłonem w stronę osób z niepełnosprawnościami, dla których dedykowany jest Portal Rampa.

Podczas spotkania zaplanowana jest profesjonalna sesja fotograficzna z udziałem fotografów Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, na tle zabytkowych i klasycznych samochodów. Dziewczęta i kobiety prosimy o przybycie w strojach utrzymanych w klimacie epoki prezentowanych samochodów retro – Rolls- Royce’a, Moskwicza i Syreny, udostępnionych przez Automobilklub Rzeszowski.

Najpiękniejsze stylizacje nagrodzimy publikacją zdjęć na Portalu Rampa oraz na stronie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Zabezpieczenie medyczne spotkania: Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jerzy Zięba, członek Rady Naukowej Polskiej Akademii Zdrowia, który od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Autor książki „Ukryte terapie”.

Wydarzenie patronatem medialnym objęły Super Nowości.

Spotkajmy się na Rynku w Rzeszowie. Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial