Finalistki Miss Polski na Wózku 2016

Finalistki Miss Polski na Wózku 2016 zostały wybrane. 

31. maja zakończyło się głosowanie na kandydatki do tytułu Miss Polski na Wózku 2016. Głosami Internautów do dalszego etapu przeszły, tym samym otrzymując dzikie karty: Elżbieta Zarzecka i Adrianna Zawadzińska.

Dziesięć pozostałych finalistek zostało wybranych przez jury w skład którego weszli:

Fundacja Jedyna Taka – Marzena Bartosz

Douglas Polska – Beata Madeja

Miasto Warszawa – Michał Mazur

Studio Ip – Sebastian Wolny

Prezenterka tv – Ola Kostka

Miss Polski na wózku 2015 – Katarzyna Kozioł

Projektantka Viola Piekut – Mariusz Jędrzejczak

Profemed Medycyna Estetyczna – Elżbieta Gozdecka

Radio Kolor – Justyna Sokołowska

Superstacja tv – Monika Dąbkiewicz

Głównym kryterium branym pod uwagę w trakcie obrad była uroda i prezencja kandydatek. Wybór nie był łatwy bo każda z kobiet biorących udział w Wyborach Miss Polski na Wózku 2016 zrobiła na nas ogromne wrażenie. Wszystkie bez wyjątku świetnie wywiązały się z powierzonego im zadania, ale jury mogło wybrać jeszcze tylko 10 finalistek.

Po długich naradach zdecydowano, że do finału Miss Polski na Wózku 2016 przechodzą: Karolina Wyrwicz, Patrycja Wójciak, Ania Płoszyńska, Wioleta Więckowska, Iwona Necel, Paulina Narożnik, Agata Cybuchowska, Wioletta Czyjt, Paula Nolbert i Emilia Krok. 

8. lipca wszystkie finalistki zostaną zaproszone na Warsztaty Miss podczas których wezmą udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem oraz zajęciach choreograficznych i doborze stroju na scenę. Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016 odbędzie się 16. lipca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, a wyboru tej najpiękniejszej dokona jury związane ze światem piękna i mody.

źródło: http://jedyna-taka.pl

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial