Front-end Developer – praca zdalna

Technologie:
wymagane: Javascript (ES6 +), CSS3, HTML 5, React Js, Redux, WebPack, Responsive Web Design, WordPress CMS.
mile widziane: GraphQL, Docker, CI/CD, PHP, PostgreSQL.

Zakres obowiązków:
• realizacja założeń programistycznych projektu,
• oprogramowanie szablonów CMS,
• programowanie w zakresie front end i dbałość o jakość tworzonego kodu, w tym testowanie swojego kodu,
• prowadzenie prac w sposób bezpieczny dla wersji produkcyjnych kodu,
• praca w metodyce zwinnej lub kaskadowej (zależnie od projektu),
• przenoszenie stron/projektów na wskazany serwer,
• konfiguracja DNS domeny,
• wykonywanie innych poleceń po ustaleniu z przełożonym.

Nasze wymagania:
• doświadczenie z programami graficznymi takimi jak adobe xd/figma,
• umiejętność pracy z repozytorium Git i znajomość dobrych praktyk programowania,
• język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• doświadczenie komercyjne.
• doświadczenie z rest api,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość zasad SEO,
• znajomość grach w minimalnym stopniu,
• znajomość PHP na minimalnym poziomie,
• dodatkowym atutem będzie znajomość w minimalnym stopniu gatsby i/lub next.js.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• praca na cały etat,
• pracę nad ciekawymi i wymagającymi projektami. Między innymi: platforma do nauki języków, platforma
wspomagająca sprzedaż mieszkań dla firm deweloperskich, strony i platformy internetowe przyjazne dla
użytkowników,
• praca w 100% w formie zdalnej,
• e-booki i szkolenia, duży wpływ na rozwój projektów – stawiamy na Twój rozwój,
• przyjazną atmosferę i duże wsparcie zespołu,
• współpracę z młodym zespołem ekspertów w swoich dziedzinach, wymiana wiedzy technicznej w firmie,
• indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy,
• karta Multisport dla chętnych,
• pakiety medyczne S7 Health,
• brak dress-code,
• Możesz pracować na swoim sprzęcie – w tym wypadku oferujemy Ci ekwiwalent za wykorzystanie własnego
komputera – lub dostarczymy Ci sprzęt, którego potrzebujesz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@grupaaf.pl

Z uwagi na specyfikę działalności naszej firmy oraz misję Grupy AF – mile widziane orzeczenie o stopniu
niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa AF sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”