Komunikacja publiczna a wózek – Rampowicz Jacek

Czy komunikacja publiczna jest dostosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich? W najnowszym filmiku właśnie ten temat poruszył Rampowicz Jacek.

Dostosowanie autobusów MPK w Rzeszowie

Jacek mieszka w Rzeszowie i na co dzień korzysta z komunikacji miejskiej w swoim filmiku opowie o dostosowaniu autobusów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Czy rzeszowskie autobusy oraz kierowcy spełniają wymagania osób poruszających się na wózkach? Dodatkowo Rampowicz Jacek opowie jak wygląda pomoc osobom poruszającym się na wózkach elektrycznych?

Komunikacja publiczna w innych miastach

Opowiedzcie jak Wygląda to w Waszych miastach? Czy komunikacja miejska w Waszej miejscowości jest odpowiednio dostosowana dla wózkowiczów? Jeżeli macie jakieś doświadczenia, dobre lub złe, podzielcie się informacją z pozostałymi Rampowiczami.

Realizacja Jacek Tabisz

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi wywiadami Jacka zobaczcie filmik : 500+ Świadczenie uzupełniające dla osób nie zdolnych do samodzielnej egzystencji

Więcej informacji na temat transportu publicznego znajdziecie: Niepełnosprawni w komunikacji publicznej. Czy możliwa jest likwidacja barier?

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial