Książka za uśmiech

Na stronie nowosądeckiego Stowarzyszenia Sursum Corda można przeczytać niesłychanie ciepły tekst:

Oddajemy w Twoje ręce książkę za uśmiech. Jeden uśmiech po każdym rozdziale. Rozdziałów jest 17, więc prawdopodobnie uśmiechniesz się przynajmniej 17 razy. Już tylko dlatego warto było ją napisać.

Jest możliwe, że wzruszysz się czytając. Możliwe, że zachwycisz się. Ale ostrzegamy: może zdarzyć się, że coś, co znajdziesz na jej stronach wywoła nieodwracalne zmiany w Twoim myśleniu. Możesz zacząć podziwiać kogoś, nad kim dziś się litujesz. Możesz odkryć że „moc w słabości się doskonali…” Możesz zacząć wchodzić przez okno, gdy zamkną się jakieś drzwi.

Może Jan, Piotrek, Hubert, Iwo, Jarek, Kasia, dwóch Andrzejów, dwóch Arturów, Gaja, Angelika, Renata, Ania, Michał, Iwona, Iga, Julka, Dorota, Zbyszek, Magda, Monika i Staszek sprawią, że odzyskasz wzrok pamiętając, że „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, bo dobrze widzi się tylko sercem”.

Jeśli cokolwiek się zdarzy z powyższej wyliczanki zrób coś ekstra: podziel się „Akademią Orłów” z kimś, kto według Ciebie potrzebuje uśmiechu, wzruszenia, zachwytu, podziwu, mocy, odwagi.

Tę książkę możesz wysłać mailem do kogo zapragniesz, choćby na drugi koniec świata. Można jej także posłuchać rozdział po rozdziale…

A może po przeczytaniu, albo po wysłuchaniu zechcesz opowiedzieć nam swoją historię?

 

Autorką książki "Akademia Orłów. Prawdziwe historie, które Cię uskrzydlą" jest Iwona Kamieńska. 

Na stronie Stowarzyszenia Sursum Corda możecie pobrać e-booka oraz odsłuchać pliki poszczególnych rozdziałów, czytane przez Piotra Dobosza.

 

O „gniazdach” ludzi – „Orłów” przeczytacie w artykule Jedenaste przykazanie na portalu niepełnosprawni.pl

Do Stowarzyszenia Sursum Corda możecie dołączyć też na Facebooku

 

 

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial