Księgowa rozliczy Cię za DAR, jakim jest 1% podatku.

Chcesz, żeby księgowa rozliczyła Twój PIT roczny? Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty, a księgowa wypełni dokument za Ciebie i prześle go elektronicznie do Urzędu Skarbowego. 17 marca w godzinach 11.00-19.00 w Magnolia Park we Wrocławiu księgowe-wolontariuszki wypełnią za Ciebie rozliczenie roczne w zamian za 1% podatku dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W sobotę 17 marca w godzinach 11.00-19.00 w Magnolia Park we Wrocławiu księgowe-wolontariuszki wypełnią za Ciebie rozliczenie roczne. Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty (PIT-y od pracodawców, ZUS-u, inne podstawy do rozliczeń/ulg), a księgowa wypełni dokument za Ciebie i prześle go elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Potrzebna jest kwota przychodu za rok 2016 (jako podpis) lub kopia ubiegłorocznej deklaracji PIT.

To wszystko za darmo? Za DAR, jakim jest 1% podatku. Ten właśnie 1% zostanie przekazany dzieciom z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Jeśli z rozliczenia nie będzie do przekazania 1% podatku lub nie zechcecie Państwo wysłać e-deklaracji wówczas pomoc w rozliczeniu będzie płatna 25 zł.

Magnolia Park, 17 marca 2018, godz. 11.00-19.00

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku. Opiekuje się nieuleczalnie i przewlekle chorymi dziećmi z całego Dolnego Śląska w ich domach. Dzięki temu rodzina razem z małym chorym jest u siebie. Do dyspozycji rodzin są pracownicy medyczni, niemedyczni i wolontariusze. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia dziecka, a przede wszystkim, by nie towarzyszył mu ból. Walczą też ze strachem, przywołują radość i uśmiech, celebrują radość z najmniejszych rzeczy. Każdy z nas ma wpływ na to jak będzie wyglądało życie chorego dziecka i jego rodziny.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast