Międzynarodowy Turniej Goalball

W słoweńskiej Izoli, w dniach 19-22 maja 2016 odbył się 10. Międzynarodowy Turniej Goalball. Kadra Polski w Goalballu rywalizowała z Algierią, Austrią, Izraelem, Kosowem, Słowenią, Węgrami i Włochami.

Turniej na pewno można udać za udany, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, w październiku Reprezentacja Polski poleci do Portugali na Mistrzostwa Europy Dywizji B – tam będziemy walczyć o wymarzony awans do Dywizji A, min. z Izraelem, Słowenią i Węgrami. W czerwcu naszych kadrowiczów czeka jeszcze jeden sprawdzian – międzynarodowy turniej w Madrycie, tam będą mogli sprawdzić się min. z Hiszpanią, Danią, Portugalią, Wielką Brytanią – z tymi drużynami także będziemy rywalizować podczas ME w październiku. 

Kadra Polski w składzie: Adrian Piotrowicz (Wrocław) Kamil Czachara (Wrocław) Łukasz Eitner (Katowice) Marcin Lisowski (Katowice) Marcin Lubczyk (Wrocław) Marek Mościcki (Lublin) zajęła drugie miejsce

Wyniki 10. Międzynarodowego Turnieju Goalball, Izola 2016:

1. Izrael

2. Polska

3. Słowenia

4. Węgry

5. Włochy

6. Austria

7. Kosowo

8. Algieria (Wycofała się z Turnieju)

W październiku Reprezentacja Polski poleci do Portugali na Mistrzostwa Europy Dywizji B – tam będziemy walczyć o wymarzony awans do Dywizji A, min. z Izraelem, Słowenią i Węgrami. W czerwcu naszych kadrowiczów czeka jeszcze jeden sprawdzian – międzynarodowy turniej w Madrycie, tam będą mogli sprawdzić się min. z Hiszpanią, Danią, Portugalią, Wielką Brytanią – z tymi drużynami także będziemy rywalizować podczas ME w październiku.

źródło: http://pzsnstart.eu

 fot. http://pzsnstart.eu 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial