Miss Polski na Wózku 2016 – konferencja prasowa

11. lipca odbędzie się konferencja prasowa dotycząca wyborów Miss Polski na Wózku 2016. Będzie ona miała miejsce w PROFEMED Medycyna Estetyczna Hotel Marriott, VI p. Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa o godzinie 11.00.

W jej trakcie przedstawiciele Fundacji Jedyna Taka – organizatora już czwartej edycji wyborów Miss Polski na Wózku – opowiedzą o początkach działalności tej organizacji oraz o tym skąd się wzięła idea zorganizowania konkursu piękności dla kobiet poruszających się na wózkach inwalidzkich.

W trakcie konferencji nastąpi również prezentacja finalistek Miss Polski na Wózku 2016. Będzie to świetna okazja to poznania niezwykłych kobiet, które 16. lipca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie o godzinie 20.00 powalczą o tytuł tej najpiękniejszej.

W tym roku w wyborach udział wzięło 41 kobiet z całej Polski, ale tylko 12 z nich mogło przejść do kolejnego etapu. Dwie zostały wybrane przez internautów, a pozostałych dziesięć przez jury.

Wszystkie finalistki od 8. lipca będą ciężko pracowały na warsztatach, podczas których wezmą udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem oraz zajęciach choreograficznych i doborze stroju na scenę, po to, by na Gali Finałowej olśnić swoją urodą, wdziękiem i osobowością.

Ponadto podczas konferencji uzyskamy odpowiedź na pytanie, co kryje się pod hasłem „Odkryj w sobie piękno"? Dowiemy się tego od PROFEMED Medycyna Estetyczna – jednego z partnerów konkursu Miss Polski na Wózku 2016.

Jednak to nie koniec. Tego dnia odbędzie się także premiera wideo promującego Miss Świata na Wózku 2017, nowego projektu Fundacji Jedyna Taka, którego oficjalne otwarcie będzie miało miejsce 16. lipca na Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2016.

W programie konferencji przewidziane są również wywiady, zdjęcia oraz poczęstunek. To będzie niezwykły dzień spędzony w gronie wspaniałych ludzi, którzy chcą zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością, przełamywać wszelkie bariery i pokazać, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem.

Więcej szczegółów zostanie przedstawionych 11. lipca w PROFEMED Medycyna Estetyczna Hotel Marriott, VI p. Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa o godzinie 11.00.

http://jedyna-taka.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial